Geriausias SPA baseino vanduo
su FreshWater® Salt System

FRESHWATER™ SALT SYSTEM

Sistema galima visuose Highlife® kolekcija ir Limelight® kolekcijų baseinuos. Tai lengva naudoti sistema vandens priežiūrai naudojanti paprasčiausią druską. Ji dezinfekuoja ir išlaiko vandenį švarų ir skaidrų visus metus.*
Iš nedidelio kiekio druskos, ištirpusios spa baseino vandenyje, sistema automatiškai generuoja chlorą, taigi reikės kur kas mažiau stebėti ir naudoti papildomų cheminių priemonių. Su šia unikalia sistema SPA priežiūra ir naudojimas tampa lengvesnis nei bet kada anksčiau.

  • Vanduo nedžiovina odos, akių.
  • Nėra nemalonaus chemikalų kvapo,
  • Paprasta, retesnė vandens priežiūra – vadinasi daugiau laiko sau.
  • Sistema padeda taupyti vandens išteklius – vanduo keičiamas tik kartą metuose.

Vienas didžiausių rūpesčių ir nuogąstavimų renkantis SPA baseiną yra vandens prižiūra. Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip „FreshWater“ druskos sistema leidžia daugiau laiko skirti atsipalaidavimui baseine, o ne jo priežiūrai.

KAIP TAI VEIKIA?

Unikali patentuota technologija leidžia „FreshWater Salt System“ tapti geriausia pasūdyto vandens sistema masažiniams baseinams. Titano kasetė iš druskos išskirią chlorą, kad dezinfekuotų ir valytų baseino vandenį. Naudokite valdymo pultą, kad nustatytumėte sistemos lygį, kuris reikalingas vandens švarai palaikyti atsižvelgiant į jūsų baseino naudojimo poreikius.
Valdymo skydelis kas 10 dienų primena patikrinti vandenį (tam naudojamos testų juostelės) ir sureguliuoti sistemą jei to reikia. Taip pat valdymo skydelyje galite matyti, kada sistemai reikia dėmesio ir kokių veiksmų reikia imtis. Tai išties taip paprasta! Vienkartinė kasetė nereikalauja papildomos priežiūros ir jos užtenka bent keturiems mėnesiams. Pakeitus tik tris kasetes, vanduo visus metus išlieka šviežias, užtikrindamas geriausią įmanomą SPA baseino naudojimosi patirtį.
Su mažiau priedų ir mažiau cheminių medžiagų SPA vanduo ilgiau išlieka švarus. SPA baseine vanduo keičiamas tik kas 12 mėnesių. „FreshWater Salt System“ taupo laiką, taupo vandenį ir taupo pinigus.

Vienkartinės ir priežiūros nereikalaujančios titano kasetės, paslėptos SPA baseine, yra lengvai pakeičiamos vos per kelias sekundes be jokių įrankių.

Viena „FreshWater Salt System“ 3 vienetų titaninių kasečių pakuotė užtikrina švarų vandenį ištisus metus.*

* Daugelis veiksnių įtakoja baseino vandens kokybę, pvz. naudojimosi apkrovos ir vandens chemijos naudojimas. Kai apskaičiuojami visi šie veiksniai ir SPA baseinas yra tinkamai prižiūrimas, „FreshWater Salt System“ išlaiko skaidrų ir švarų vandenį visus metus.