ENDLESS POOLS FITNESS SYSTEM | E500

E500

Puiki savijauta ir fizinė forma pasiekiama lengviau nei manėte.

O jei galėtumėte pasiekti užsibrėžtus tikslus savo privačioje erdvėje? Mūsų namai yra daugiau nei vien sienos ir stogas. Tai ramus prieglobstis nuo beprotiško gyvenimo tempo. E500 Endless Pools® Fitness Systems baseine galima plaukti, bėgti, atlikti įvairius pratimus, o taip pat atsipalaiduoti mėgaujantis vandens masažu. Modelis E500 apjungia solidžios išvaizdos, funkcionalų dizainą su inovatyviu Endless Pools plaukimo įrenginiu ir bėgimo takeliu optimalioms, skirtingų rūšių treniruotėms.

E500 – Endless Pools Fitness System baseinas plaukimui, pratimams vandenyje ir poilsiui.

Originali Endless Pool® plaukimo sistema

Gaminama pagal užsakymą, hidraulinis variklis sukuria sluoksninę, iki 190000 litrų per minutę praleidžiančią vandens srovę, kuri yra platesnė negu Jūsų kūnas ir gilesnė negu rankos mostas. Kelios paskirstymo grotelės nukreipia ir išlygina vandenį. Rezultatas – tolygi plaukimo srovė be sūkurių. Plaukimo sistemos srovės greitis gali būti reguliuojamas nuo 5:30 min iki 0:15 min per 100 m. ir gali būti nustatomas pagal tikslų pasirinktą tempą.

Povandeninis bėgimo takelis

Papildomai pasirenkama Endless Pools baseinuose, veikiantis su hidrauliniu varikliu bėgimo takelis suteikia galimybę bėgti ar eiti su minimaliu poveikiu Jūsų sąnariams. Tai teigiamai veikia visą širdies ir kraujagyslių sistemą be neigiamo šalutinio poveikio, kuris dažnai jaučiamas bėgiojant sausumoje. Bėgimo takelio greitis reguliuojamas nuo 0 iki 1,6 km/val. ir gali būti naudojamas kartu su vandens srove, kuri padidina pasipriešinimą ir leidžia didinti treniruotės intensyvumą viso kūno raumenis dirbti dar intensyviau.

Sėdimos masažinės vietos

Po kiekvienos treniruotės labai svarbu atpalaiduoti pavargusius raumenis. Tam specialiai suprojektuotos sėdimos vietos su masažuojančiais purkštukais. Keturių tipų purkštukai tikslingai išdėstyti trijose skirtingą masažo poveikį teikiančiose vietose.
Maži – koncentruotos srovės purkštukai, skirti konkretiems taškams masažuoti;
Taškiniai – panašūs į mažus, tačiau platesnės koncentruotos srovės purkštukai,
Besisukantys – Srovės stiprumas toks, kaip taškinių purkštukų, tačiau šie yra besisukantys. Išsklaidyta srovė tinka jautresnėms vietoms masažuoti ir veikia didesnį kūno plotą.
Dideli – purkštukai turi septynias angas, kurios suskaido srovę ir suteikia unikalų, švelnesnį masažą, skirtą jautresnėms kūno vietoms, tokioms kaip apatinė nugara.

LED apšvietimas

Nepakartojamas apšvietimas Endless Pools Fitness System baseinu dizainui suteikia išbaigtumo pojūtį. Horizontalus mėlynos spalvos LED apšvietimas aplink visą baseiną ypač patraukliai atrodo naktį. O 13 cm pagrindinė vidaus apšvietimo lempa ir daugiaspalvės LED lempelės vandeniui suteikia spindėjimo ir grožio.

Vandens priežiūra

Endless Pools Fitness Systems baseinuose yra dviguba vandens valymo sistema, jungianti ultravioletinius spindulius C (UVC) su ekologišku CD ozonatoriumi, dažnai vadinama išplėstinės oksidacijos procesu. Šis junginys efektyviai neutralizuoja teršalus. Nepertraukiama vandens tėkmė per cirkuliacinį siurblį, sujungtą su filtrais, kurių efektyvus filtravimo plotas yra 18,6 m², užtikrina lengvą techninę priežiūrą ir visada skaidrų vandenį. SPA zonoje šviežią vandenį palaiko CD ozonatorius.

Energetinis efektyvumas

Nuo šilumos netekimo apsaugo Tri-Thermic ™ Barrier System – trijų sluoksnių izoliacijos sistema. Išsaugant šilumą padidinamas energijos efektyvumas ir mažinamos eksploatavimo sąnaudos. Trys sistemos sluoksniai susideda iš 2 cm storio, 32 kg/ m3 tankio EPS polistirolo putplasčio, atspindinčios plėvelės ir 5 cm storio šilumą sulaikančios antklodės, pagamintos iš aukštos kokybės perdirbtos tekstilės pluošto ir folijos plėvelės, pritvirtintos plienini o rėmo vidinėje pusėje. Kartu šios medžiagos užtikrina maksimalų terminį našumą.

Nuotolinis plaukimo sistemos ir bėgimo takelio valdymo pultas

Plaukimo sistema ir povandeninis bėgimo takelis yra valdomi atskirais nuotolinio valdymo pulteliais, kurie laidžia tolygiai padidinti arba sumažinti greitį naudojimosi metu. Plaukimo srovės greitis reguliuojamas nuo 5:30 min iki 0:15 min per 100 m. ir gali būti nustatomas pagal tikslų pasirinktą tempą. Bėgimo takelio greitis yra nuo 0 iki 8,8 km per valandą. Kadangi plaukimo srovės ir bėgimo takelio greičiai reguliuojami atskirai, treniruotės intensyvumą galima pritaikyti pagal kiekvieno fizinį pasirengimą.

Kaina Nuo 43 595€
Modelis Plaukimo funkcija ir bėgimo takelis Plaukimo funkcija Plaukimo funkcija
Išmatavimai P 226 x I 457 x A 147 cm P 226 x I 457 x A 147 cm P 226 x I 457 x A 132 cm
Vandens kiekis 6575 l 6700 l 6200 l
Svoris 1525 kg tuščio, 8900 kg pripildyto* 1320 kg tuščio, 8820 kg pripildyto* 1270 kg tuščio, 8270 kg pripildyto*
Plaukimo technologija Endless Pools® Swim Machine
Plaukimo sistemos galia 5 AG
Bėgimo takelio galia 5 AG Nėra Nėra
Sėdimos masažinės vietos 3
Purkštukai (27) 1 didelis, 2 besisukantys, 2 taškiniai, 22 maži
Vandens efektai 2 šviečiantys vandens kriokliai
Purkštukų siurbliai 2,5 AG pastovi; 5,2 AG momentinė, vieno greičio
Valdymo sistema LCD valdymo pultas; 220-240v/24A + 32A, 50Hz
Vandens priežiūros sistema UV lempa ir ozonatorius
Cirkuliacinis siurblys Didelio pralaidumo cirkuliacinis siurblys
Efektyvaus filtravimo plotas 18,6 m²
Apšvietimo sistema 18 daugiaspalvių LED apšvietimo taškų, 13 cm pagrindinė lempa ir išorės LED apšvietimas
Šildytuvas 3000w/220-240v
Vinilinis dangtis ir pakėlimo mechanizmas Endless Pools® Bi-Fold Covers; Lifters arba VacuSeal® Cover System
Laikymosi turėklai 3 nerūdijančio plieno turėklai
Muzikos funkcijos (pasirenkama) 8 garsiakalbiai + žemų dažnių garsiakalbis, Bluetooth®
Papildomos funkcijos (pasirenkama) Endless Pools® greičio matuoklis, grindų veidrodis, Gecko® In.Touch Wi-Fi ir mobilioji programėlė
Papildomi treniruokliai Plaukimo diržas, irklavimo įrankiai

*Įskaitant vandens ir 10 suaugusiųjų svorį (79 kg kiekvienas).

Vidaus apdaila Išorės apdaila Everwood™
Alpine White

Ice Gray
Gray Oak

Dark Mocha

Irklavimo reikmenys su pasipriešinimo įranga

Suteikite papildomų galimybių bet kuriam Fitness System baseinui su papildomai pasirenkama irklavimo įranga. Lengvai prijunkite irklavimo reikmenis prie specialiai jiems skirtų tvirtinimo taškų ir/arba turėklų ir galite pradėti viso kūno treniruotę. Irklavimas yra itin naudingas nes, jis palaiko širdies ritmą ir stiprina kūno korpusą. Prie turėklų prijungtos pasipriešinimo juostos suteikia dar daugiau mankštinimosi galimybių.

Greičio matuoklis

Greičio matuoklis yra pasirenkama opcija, kuri naudinga kiekvienam, besinaudojančiam plaukimo įranga ar bėgimo takeliu. Jis leidžia sekti plaukimo arba bėgimo greitį pratimų metu. Matavimo vienetai geli būti perjungiami iš metrų į jardus arba rodoma procentinė išraiška nuo 0 iki 100, apskaičiuota atsižvelgiant į visą naudojimosi laiką. Rekomenduojama, kad naudotojai turėtų atskirus matuoklius plaukimo srovei ir bėgimo takeliui, kad būtų galima matuoti abu greičius vienu metu.

Dangtis ir pakėlėjas

Dvigubas dangtis padeda išlaikyti šilumą ir sumažina garavimą. Dangtis gali būti naudojamas su pakėlimo sistema. Ši sistema leidžia lengvai pastatyti dangtį į vertikalią poziciją.

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™, turinti du dangčius ir du pakėlėjus, dėl savo unikalaus dizaino yra tiesiog ideali. VacuSeal™ visiškai sandariai uždengia abu dangčius dėl patentuotos kampų uždengimo sistemos ir leidžia paprastai nuimti dangčius vienu lengvu judesiu. VacuSeal™ apsaugo nuo šilumos netekimo ir garavimo, o dangčių nukėlimo ir pakeitimo paprastumui neprilygsta jokia kita sistema.

Povandeninis veidrodis

Plaukikai gali matyti save plaukiant ir įvertinti savo fizinę formą ir įgūdžius naudodamiesi 61×130 cm nerūdijančio plieno veidrodžiu. Jis lengvai sumontuojamas bet kurio Fitness System baseino dugne (nerekomenduojama baseinams su bėgimo takeliu) ir teisingas svorio paskirstymas užtikrina, kad veidrodis išliktų savo vietoje.
Bluetooth® garso sistema
Sportuojant ar leidžiant laiką savo kieme nėra nieko, kad geriau sukurtų tinkamą nuotaiką, nei ši integruojama 8 garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Ją lengva įdiegti, paprasta suporuoti su bet kuriuo Bluetooth prietaisu. Aktyvavę prietaisą naudodamiesi baseino valdymo pultu galite klausytis savo mėgiamos muzikos.

Bluetooth® garso sistema

Sportuojant ar leidžiant laiką savo kieme nėra nieko, kad geriau sukurtų tinkamą nuotaiką, nei ši integruojama 8 garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Ją lengva įdiegti, paprasta suporuoti su bet kuriuo Bluetooth prietaisu. Aktyvavę prietaisą naudodamiesi baseino valdymo pultu galite klausytis savo mėgiamos muzikos.

Gecko® In.Touch Wifi ir mobilioji programėlė

Instaliuokite papildomai pasirenkamą Gecko® In.Touch Wifi programą į savo baseiną ir atsisiųskite mobiliąją programėlę ir turėsite pilną baseino vandens temperatūros, apšvietimo ir purkštukų kontrolę bet kada ir bet kur, kur galite naudotis interneto ryšiu.