ENDLESS POOLS FITNESS SYSTEM | E550

E550

E550 turi plaukimo sistemą Endless Pools Fitness Systems ir povandeninį bėgimo takelį (pasirenkamas papildomai) efektyvioms treniruotėms be jokio neigiamo poveikio sąnariams. Iš tiesų E550 modelį daro unikaliu ne tai, ką jis turi, o tai, ko neturi. Šiame baseine nebėra sėdimų vietų, laipteliai ir filtravimas perkelti į priekį bei padidintas baseino plotis iki 239 cm (standartinis plotis 226 cm). Su daugiau vietos plaukimui ir kitoms treniruotėms vandenyje, stovimu hidromasažu atsipalaidavimui po treniruotės, E550 modelis yra erdviausias Fitness System baseinas, patenkinantis visus jūsų treniruočių poreikius.

E550 – Endless Pools Fitness System baseinas idealus plaukimui ir pratimams vandenyje.

Originali Endless Pool® plaukimo sistema

Gaminama pagal užsakymą, hidraulinis variklis sukuria sluoksninę, iki 190000 litrų per minutę praleidžiančią vandens srovę, kuri yra platesnė negu Jūsų kūnas ir gilesnė negu rankos mostas. Kelios paskirstymo grotelės nukreipia ir išlygina vandenį. Rezultatas – tolygi plaukimo srovė be sūkurių. Plaukimo sistemos srovės greitis gali būti reguliuojamas nuo 5:30 min iki 0:15 min per 100 m. ir gali būti nustatomas pagal tikslų pasirinktą tempą.

Povandeninis bėgimo takelis

Papildomai pasirenkama Endless Pools baseinuose, veikiantis su hidrauliniu varikliu bėgimo takelis suteikia galimybę bėgti ar eiti su minimaliu poveikiu Jūsų sąnariams. Tai teigiamai veikia visą širdies ir kraujagyslių sistemą be neigiamo šalutinio poveikio, kuris dažnai jaučiamas bėgiojant sausumoje. Bėgimo takelio greitis reguliuojamas nuo 0 iki 1,6 km/val. ir gali būti naudojamas kartu su vandens srove, kuri padidina pasipriešinimą ir leidžia didinti treniruotės intensyvumą viso kūno raumenis dirbti dar intensyviau.

Sėdimos masažinės vietos

Po kiekvienos treniruotės labai svarbu atpalaiduoti pavargusius raumenis. Tam specialiai suprojektuotos sėdimos vietos su masažuojančiais purkštukais. Keturių tipų purkštukai tikslingai išdėstyti trijose skirtingą masažo poveikį teikiančiose vietose.
Maži – koncentruotos srovės purkštukai, skirti konkretiems taškams masažuoti;
Taškiniai – panašūs į mažus, tačiau platesnės koncentruotos srovės purkštukai,
Besisukantys – Srovės stiprumas toks, kaip taškinių purkštukų, tačiau šie yra besisukantys. Išsklaidyta srovė tinka jautresnėms vietoms masažuoti ir veikia didesnį kūno plotą.
Dideli – purkštukai turi septynias angas, kurios suskaido srovę ir suteikia unikalų, švelnesnį masažą, skirtą jautresnėms kūno vietoms, tokioms kaip apatinė nugara.

LED apšvietimas

Nepakartojamas apšvietimas Endless Pools Fitness System baseinu dizainui suteikia išbaigtumo pojūtį. Horizontalus mėlynos spalvos LED apšvietimas aplink visą baseiną ypač patraukliai atrodo naktį. O 13 cm pagrindinė vidaus apšvietimo lempa ir daugiaspalvės LED lempelės vandeniui suteikia spindėjimo ir grožio.

Vandens priežiūra

Endless Pools Fitness Systems baseinuose yra dviguba vandens valymo sistema, jungianti ultravioletinius spindulius C (UVC) su ekologišku CD ozonatoriumi, dažnai vadinama išplėstinės oksidacijos procesu. Šis junginys efektyviai neutralizuoja teršalus. Nepertraukiama vandens tėkmė per cirkuliacinį siurblį, sujungtą su filtrais, kurių efektyvus filtravimo plotas yra 18,6 m², užtikrina lengvą techninę priežiūrą ir visada skaidrų vandenį. SPA zonoje šviežią vandenį palaiko CD ozonatorius.

Energetinis efektyvumas

Nuo šilumos netekimo apsaugo Tri-Thermic ™ Barrier System – trijų sluoksnių izoliacijos sistema. Išsaugant šilumą padidinamas energijos efektyvumas ir mažinamos eksploatavimo sąnaudos. Trys sistemos sluoksniai susideda iš 2 cm storio, 32 kg/ m3 tankio EPS polistirolo putplasčio, atspindinčios plėvelės ir 5 cm storio šilumą sulaikančios antklodės, pagamintos iš aukštos kokybės perdirbtos tekstilės pluošto ir folijos plėvelės, pritvirtintos plienini o rėmo vidinėje pusėje. Kartu šios medžiagos užtikrina maksimalų terminį našumą.

Valdymo pultas

Endless Pools Fitness Systems turi LCD skystųjų kristalų valdymo pultą, kuris leidžia lengvai valdyti baseino funkcijas. Tai yra baseino įjungimą/išjungimą, vandens temperatūrą ir vandens valymo sistemą, taip pat apšvietimą ir vandens masažo purkštukus.
Įdiegus papildomai pasirenkamus priedus Gecko® In.Touch Wi-Fi ir mobiliąją programėlę galėsite visiškai kontroliuoti baseino vandens temperatūrą, šviesas ir purkštukus iš bet kurio bevielį interneto ryšį palaikančio planšetinio kompiuterio ar mobiliojo prietaiso.

Kaina Nuo 52 795€
Modelis Plaukimo funkcija ir bėgimo takelis Plaukimo funkcija
Išmatavimai P 239 x I 457 x A 147 cm P 239 x I 457 x A 147 cm
Vandens kiekis 8934 l 9047 l
Svoris 1669 kg tuščio, 11391 kg pripildyto* 1622 kg tuščio, 11457 kg pripildyto*
Plaukimo technologija Endless Pools® Swim Machine
Plaukimo sistemos galia 5 AG
Bėgimo takelio galia 5 AG Nėra
Stovimos masažinės vietos 2
Purkštukai (23) 1 didelis, 6 besisukantys, 16 maži
Vandens efektai nėra
Purkštukų siurbliai 2,5 AG pastovi; 5,2 AG momentinė, vieno greičio
Valdymo sistema LCD valdymo pultas; 220-240v/48A, 50Hz
Vandens priežiūros sistema UV lempa ir ozonatorius
Cirkuliacinis siurblys Didelio pralaidumo cirkuliacinis siurblys
Efektyvaus filtravimo plotas 18,6 m²
Apšvietimo sistema 24 daugiaspalvių LED apšvietimo taškų ir išorės LED apšvietimas
Šildytuvas 4000W
Vinilinis dangtis ir pakėlimo mechanizmas Watkins Covers & Lifters, VacuSeal® Cover System arba CoverCradle®/ProLift® III
Laikymosi turėklai 3 nerūdijančio plieno turėklai
Muzikos funkcijos (pasirenkama) 8 garsiakalbiai + žemų dažnių garsiakalbis, Bluetooth®
Papildomos funkcijos (pasirenkama) Endless Pools® greičio matuoklis, grindų veidrodis, Gecko® In.Touch Wi-Fi ir mobilioji programėlė, Fit@Home™ Wi-Fi ir mobilioji programėlė, CoolZone™ Cooling System
Papildomi treniruokliai Plaukimo diržas, irklavimo įrankiai

*Įskaitant vandens ir 10 suaugusiųjų svorį (79 kg kiekvienas).

Vidaus apdaila Išorės apdaila Everwood™
Alpine White

Ice Gray
Gray Oak

Dark Mocha

Pasipriešinimo diržai

Suteikite daugiau pasipriešinimo ir jėgos savo treniruotėms vandenyje su pasipriešinimo diržais. Paprasčiausiai prikabinkite juos prie specialių tvirtinimo taškų. Diržų pagalba galėsite atlikti daugybę skirtingų jėgą didinančių pratimų. Komplekte yra 3 poros skirtingo standumo, spalvomis pažymėtų diržų (4,5 kg, 7 kg, 9 kg) su patogiomis rankenomis. Kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamiausią treniruotės intensyvumą ir palaipsniui didinti krūvį.

Greičio matuoklis

Greičio matuoklis yra pasirenkama opcija, kuri naudinga kiekvienam, besinaudojančiam plaukimo įranga ar bėgimo takeliu. Jis leidžia sekti plaukimo arba bėgimo greitį pratimų metu. Matavimo vienetai geli būti perjungiami iš metrų į jardus arba rodoma procentinė išraiška nuo 0 iki 100, apskaičiuota atsižvelgiant į visą naudojimosi laiką. Rekomenduojama, kad naudotojai turėtų atskirus matuoklius plaukimo srovei ir bėgimo takeliui, kad būtų galima matuoti abu greičius vienu metu.

Dangtis ir pakėlėjas

Dvigubas dangtis padeda išlaikyti šilumą ir sumažina garavimą. Dangtis gali būti naudojamas su pakėlimo sistema. Ši sistema leidžia lengvai pastatyti dangtį į vertikalią poziciją.

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™, turinti du dangčius ir du pakėlėjus, dėl savo unikalaus dizaino yra tiesiog ideali. VacuSeal™ visiškai sandariai uždengia abu dangčius dėl patentuotos kampų uždengimo sistemos ir leidžia paprastai nuimti dangčius vienu lengvu judesiu. VacuSeal™ apsaugo nuo šilumos netekimo ir garavimo, o dangčių nukėlimo ir pakeitimo paprastumui neprilygsta jokia kita sistema.

Povandeninis veidrodis

Plaukikai gali matyti save plaukiant ir įvertinti savo fizinę formą ir įgūdžius naudodamiesi 61×130 cm nerūdijančio plieno veidrodžiu. Jis lengvai sumontuojamas bet kurio Fitness System baseino dugne (nerekomenduojama baseinams su bėgimo takeliu) ir teisingas svorio paskirstymas užtikrina, kad veidrodis išliktų savo vietoje.

Bluetooth® garso sistema

Sportuojant ar leidžiant laiką savo kieme nėra nieko, kad geriau sukurtų tinkamą nuotaiką, nei ši integruojama 8 garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Ją lengva įdiegti, paprasta suporuoti su bet kuriuo Bluetooth prietaisu. Aktyvavę prietaisą naudodamiesi baseino valdymo pultu galite klausytis savo mėgiamos muzikos.

Gecko® In.Touch Wifi ir mobilioji programėlė

Instaliuokite papildomai pasirenkamą Gecko® In.Touch Wifi programą į savo baseiną ir atsisiųskite mobiliąją programėlę ir turėsite pilną baseino vandens temperatūros, apšvietimo ir purkštukų kontrolę bet kada ir bet kur, kur galite naudotis interneto ryšiu.

Fit@Home™ Mobile ir Wifi rinkinys

Endless Pools® Fit@Home programėlė leidžia jums valdyti savo Fitness System naudojant bet kokį išmanųjį įrenginį. Lengvai nustatykite plaukimo srovės, povandeninio bėgimo takelio arba abiejų iškart greitį ir trukmę! Papildomai pasirenkamas „Wi-Fi“ rinkinys turi būti įdiegtas, kad galėtumėte prisijungti prie Fit@Home.

SwimDek® neslidūs kilimėliai

SwimDek® paviršių kilimėliai yra puikus priedas treniruojantis ir pramogaujant vandenyje. Vandens neapsorbuojanti medžiaga yra visiškai neslidi ir suteikia paviršiams išskirtinį sukibimą ir papildomą komfortą. Įrodyta, kad „SwimDek“ kilimėliai puikiai išsilaiko vandenyje ir laikui bėgant išlieka gražūs ir funkcionalūs. Grindų ir laiptelių kilimėlių rinkiniai parduodami atskirai.