SWIMCROSS™ EXERCISE SYSTEMS | X500

X500

Sveikas kūnas ir dar daugiau energijos gyvenimui.

Nieko nėra labiau atstatančio ir suteikiančio kūnui naujų jėgų, kaip plaukimas ar kitos vandens treniruotės privačioje jūsų namų erdvėje. Pristatome Endless Pools® X500 baseiną su SwimCross™ plaukimo sistema. Ne tik vizualiai patrauklus, bet ir tinkantis įvairaus lygio, visus kūno raumenis stiprinančioms treniruotėms.
X500 pasižymi erdvia plaukimo zona ir paprastai valdoma, skirtingų greičių plaukimo srove. Šis baseinas treniruotes namų sąlygomis perkelia į visiškai naują lygmenį, tad jau laikas įtraukti sveikatinimąsi ir mankštą į savo kasdienę rutiną.

X500 – Endless Pools SwimCross™ Exercise Systems baseinas su plaukimo srove ir daugybe vietos pratimams vandenyje.

Plaukimo srovės purkštukai

Purkštukai SwimCross™ plaukimo sistemoje yra sukurti taip, kad puikiai tiktų plaukimui ir kitiems pratimams vandenyje bei tenkintų įvairaus amžiaus ir pajėgumų plaukikų poreikius. Penki purkštukai, kuriems srovę generuoja du siurbliai, sukuria pastovią srovę, kuri yra galingesnė nei įprastų purkštukų. Šių purkštukų technologija nenaudodama oro sukuria galingą trauką ir efektyviai padidina išstumiamo vandens kiekį. Rezultatas – stipresnis pasipriešinimas su mažiau turbulencijos. Plaukikams lengva išlikti srovės centre dėl specialios purkštukų konfigūracijos, kur viršutiniai purkštukai sukuria pasipriešinimą, o apatiniai generuoja keliančią srovę. Paprasčiausiai nustatykite vieną iš dviejų viršutinių purkštukų greičių ir įjunkite arba išjunkite apatinius purkštukus. Iš viso galimi penki skirtingi intensyvumo lygiai, lengvai pritaikomi skirtingoms treniruotėms.

Sėdimos masažinės vietos

Po kiekvienos treniruotės labai svarbu atpalaiduoti pavargusius raumenis. Tam specialiai suprojektuotos sėdimos vietos su masažuojančiais purkštukais. Keturių tipų purkštukai tikslingai išdėstyti trijose skirtingą masažo poveikį teikiančiose vietose.
Maži – koncentruotos srovės purkštukai, skirti konkretiems taškams masažuoti;
Taškiniai – panašūs į mažus, tačiau platesnės koncentruotos srovės purkštukai,
Besisukantys – Srovės stiprumas toks, kaip taškinių purkštukų, tačiau šie yra besisukantys. Išsklaidyta srovė tinka jautresnėms vietoms masažuoti ir veikia didesnį kūno plotą.
Dideli – purkštukai turi septynias angas, kurios suskaido srovę ir suteikia unikalų, švelnesnį masažą, skirtą jautresnėms kūno vietoms, tokioms kaip apatinė nugara.

LED apšvietimas

Stulbinantis SwimCross Exercise Systems apšvietimas suteikia maksimalų dizaino įspūdį. Jo daugiaspalviai LED šviesos taškai vandeniui suteikia spindesį ir grožį. Apšviesti vandens efektai prideda dar daugiau elegancijos.

Vandens priežiūra

ESwimCross baseinuose yra dviguba vandens valymo sistema, jungianti ultravioletinius spindulius C (UVC) su ekologišku CD ozonatoriumi, tai dažnai vadinama išplėstinės oksidacijos procesu. Vanduo cirkuliuoja per hidromasažinį siurblį mažu greičiu, kad vyktų reguliari cirkuliacija ir būtų užtikrinama optimali vandens kokybė.

Energetinis efektyvumas

Nuo šilumos netekimo apsaugo Tri-Thermic ™ Barrier System – trijų sluoksnių izoliacijos sistema. Išsaugant šilumą padidinamas energijos efektyvumas ir mažinamos eksploatavimo sąnaudos. Trys sistemos sluoksniai susideda iš 2 cm storio, 32 kg/ m3 tankio EPS polistirolo putplasčio, atspindinčios plėvelės ir 5 cm storio šilumą sulaikančios antklodės, pagamintos iš aukštos kokybės perdirbtos tekstilės pluošto ir folijos plėvelės, pritvirtintos plienini o rėmo vidinėje pusėje. Kartu šios medžiagos užtikrina maksimalų terminį našumą.

Valdymo pultas

SwimCross Exercise Systems“ turi LCD valdymo pultą, kuris leidžia lengvai valdyti baseino komponentus. Funkcijos apima įjungimą / išjungimą, vandens temperatūros ir vandens priežiūros valdymą, taip pat vidaus apšvietimo valdymą ir hidromasažinius purkštukus.
Įdiegę papildomai pasirenkamą „Gecko® In.Touch“ „plug-and-play“ funkciją, galėsite naudotis visos sistemos temperatūros, lempučių ir purkštukų kontrole iš bet kurios planšetės ar mobiliojo prietaiso, kuriame veikia Wi-Fi, bet kur ir bet kada.

Kaina Nuo 32 795€
Modelis Plaukimo funkcija
Išmatavimai P 226 x I 457 x A 127 cm
Vandens kiekis 6250 l
Svoris Svoris 1230 kg tuščio, 8280 kg pripildyto*
Plaukimo technologija 5 plaukimo srovės purkštukai. Maksimalus vandens pralaidumas – 1200 l/min.
Plaukimo purkštukų siurbliai 2,5 AG pastovi; 5,2 AG momentinė, 1 vieno greičio ir 1 dviejų greičių.
Sėdimos vietos 3 vietos hidromasažinės vietos
Purkštukai (27) 1 didelis, 2 besisukantys, 2 taškiniai, 22 maži
Purkštukų siurbliai 2,5 AG pastovi; 5,2 AG momentinė, dviejų greičių
Vandens efektai 2 šviečiantys vandens kriokliai
Vandens priežiūros sistema UV lempa ir ozonatorius
Efektyvaus filtravimo plotas 9 m²
Apšvietimo sistema 16 daugiaspalvių LED apšvietimo taškų, 13 cm pagrindinė lempa ir išorės LED apšvietimas
Šildytuvas 3000w/230v
Valdymo sistema LCD valdymo pultas; 220-240v/48amp, 50Hz
Laikymosi turėklai 3 nerūdijančio plieno turėklai
Vinilinis dangtis ir pakėlimo mechanizmas Endless Pools® Bi-Fold Covers; Lifters arba VacuSeal® Cover System
Papildomos funkcijos (pasirenkama) Endless Pools® greičio matuoklis, grindų veidrodis, Gecko® In.Touch Wi-Fi ir mobilioji programėlė

*Įskaitant vandens ir 10 suaugusiųjų svorį (79 kg kiekvienas).

Vidaus apdaila Išorės apdaila Everwood™
Alpine White

Ice Gray
Gray Oak

Dark Mocha

Irklavimo reikmenys su pasipriešinimo įranga

Suteikite papildomų galimybių bet kuriam Fitness System baseinui su papildomai pasirenkama irklavimo įranga. Lengvai prijunkite irklavimo reikmenis prie specialiai jiems skirtų tvirtinimo taškų ir/arba turėklų ir galite pradėti viso kūno treniruotę. Irklavimas yra itin naudingas nes, jis palaiko širdies ritmą ir stiprina kūno korpusą. Prie turėklų prijungtos pasipriešinimo juostos suteikia dar daugiau mankštinimosi galimybių.

Greičio matuoklis

Greičio matuoklis yra pasirenkama opcija, kuri naudinga kiekvienam, besinaudojančiam plaukimo įranga ar bėgimo takeliu. Jis leidžia sekti plaukimo arba bėgimo greitį pratimų metu. Matavimo vienetai geli būti perjungiami iš metrų į jardus arba rodoma procentinė išraiška nuo 0 iki 100, apskaičiuota atsižvelgiant į visą naudojimosi laiką. Rekomenduojama, kad naudotojai turėtų atskirus matuoklius plaukimo srovei ir bėgimo takeliui, kad būtų galima matuoti abu greičius vienu metu.

Dangtis ir pakėlėjas

Dvigubas dangtis padeda išlaikyti šilumą ir sumažina garavimą. Dangtis gali būti naudojamas su pakėlimo sistema. Ši sistema leidžia lengvai pastatyti dangtį į vertikalią poziciją.

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™, turinti du dangčius ir du pakėlėjus, dėl savo unikalaus dizaino yra tiesiog ideali. VacuSeal™ visiškai sandariai uždengia abu dangčius dėl patentuotos kampų uždengimo sistemos ir leidžia paprastai nuimti dangčius vienu lengvu judesiu. VacuSeal™ apsaugo nuo šilumos netekimo ir garavimo, o dangčių nukėlimo ir pakeitimo paprastumui neprilygsta jokia kita sistema.

Povandeninis veidrodis

Plaukikai gali matyti save plaukiant ir įvertinti savo fizinę formą ir įgūdžius naudodamiesi 61×130 cm nerūdijančio plieno veidrodžiu. Jis lengvai sumontuojamas bet kurio Fitness System baseino dugne (nerekomenduojama baseinams su bėgimo takeliu) ir teisingas svorio paskirstymas užtikrina, kad veidrodis išliktų savo vietoje.
Bluetooth® garso sistema
Sportuojant ar leidžiant laiką savo kieme nėra nieko, kad geriau sukurtų tinkamą nuotaiką, nei ši integruojama 8 garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Ją lengva įdiegti, paprasta suporuoti su bet kuriuo Bluetooth prietaisu. Aktyvavę prietaisą naudodamiesi baseino valdymo pultu galite klausytis savo mėgiamos muzikos.

Bluetooth® garso sistema

Sportuojant ar leidžiant laiką savo kieme nėra nieko, kad geriau sukurtų tinkamą nuotaiką, nei ši integruojama 8 garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Ją lengva įdiegti, paprasta suporuoti su bet kuriuo Bluetooth prietaisu. Aktyvavę prietaisą naudodamiesi baseino valdymo pultu galite klausytis savo mėgiamos muzikos.

Gecko® In.Touch Wifi ir mobilioji programėlė

Instaliuokite papildomai pasirenkamą Gecko® In.Touch Wifi programą į savo baseiną ir atsisiųskite mobiliąją programėlę ir turėsite pilną baseino vandens temperatūros, apšvietimo ir purkštukų kontrolę bet kada ir bet kur, kur galite naudotis interneto ryšiu.