Žiemą smagiau!

IŠBANDYKITE IR ĮSITIKINKITE!

Norėdami išmėginti baseiną kreipkitės info@akvatechnika.lt arba +370 5 2709695.

Maudytis masažiniame baseine žiemą smagiau!

Nors daugelis tiki, kad SPA baseinas naudojamas tik vasarą, visgi tie, kurie juo naudojasi ištisus metus neleis sumeluoti – žiemą malonumas dar didesnis.

Rekomenduojama SPA masažinio baseino vandens temperatūra yra apie 37-38 °C. Kuomet lauke šalta, toks baseino vanduo atrodo dar karštesnis. Ir jei vasarą ieškome atsigaivinimo, šaltuoju periodu kaip tik norime šilumos ir jaukumo. Baseinas tikrai geresnis pasirinkimas nei vilnonė antklodė. Vanduo greičiau, giliau ir efektyviau šildo jūsų kūną, o kur dar romantika, stebint apsnigtą peizažą ar naktinį žvaigždėtą dangų.

Šiltas vanduo giliai sušildo, atpalaiduoja raumenis, o kartu su kūno įtampomis atsipalaiduoja ir patirtas stresas. Tokios nuolatinės vandens procedūros padeda turėti stiprią imuninę sistemą, o peršalus gerokai sušvelnina ligos simptomus. Žinoma, masažinis baseinas nėra vaistas, galintis stebuklingai jus išgydyti, bet tikrai gali pagerinti jūsų savijautą. Šiluma bei vandens masažas suteikia kūnui ir mintims ypatingą poilsį, pagerina miego kokybę, o drėgme prisotintas oras atpalaiduoja kvėpavimo takus.

Kad temperatūrų kontrastas neturėtų neigiamo poveikio, imkitės keletos atsargumo priemonių. Maudydamiesi galite dėvėti veltinę pirties kepurę, o vos išlipę iš baseino įsisukite į šiltą, sausą chalatą. Taip pat nevaikščiokite basi. Pėdas nuo tiesioginio šalčio pakankamai apsaugos paplūdimio šlepetės. Ir nepamirškite vartoti daug skysčių – kvapni žolelių arbata tam puikiai tiks.

Faktai apie masažinius baseinus:
– Pastoviai veikiantis masažinis baseinas žiemą suvartoja elektros energijos vidutiniškai už 40 Eur.
– Rekomenduojama vandens temperatūra 37-38 °C, maksimali rekomenduojama temperatūra – 40 °C.
– Vandens purkštukų masažas ir šiltas vanduo stiprina bendrą sveikatą: gerina kraujotaką, sumažina nerimą ir stresą, didina judesių amplitudę.
– Poilsis masažiniame baseine malšina sąnarių bei raumenų skausmus, padeda jiems atsipalaiduoti.
– Masažinio baseino vanduo keičiamas vidutiniškai kas 3 mėnesius.
– Naudojant patentuotą bechlorę ACE® vandens priežiūros sistemą vanduo keičiamas kas 12 mėnesių.

UNIKALI GALIMYBĖ IŠBANDYTI BASEINĄ ŽIEMĄ. LAUKE!

IŠBANDYKITE IR ĮSITIKINKITE – maudynės masažiniame baseine šaltuoju laikotarpiu išties maloni patirtis. Nesvarbu ką pasakoja kiti, dabar patys galite įsitikinti: masažinis baseinas – tai malonus poilsis, pramoga ir nauda sveikatai ištisus metus.

Norėdami išmėginti baseiną kreipkitės info@akvatechnika.lt arba +370 5 2709695.
Atvykimo laiką būtina suderinti iš anksto.