Namie turėti masažinį baseiną, kuris užtikrina kokybišką poilsį ir geresnę sveikatą, svajoja daugelis. Tačiau neturint pakankamai žinių apie tokio tipo baseinus, išsirinkti išties sunku. Tad kviečiame apsilankyti šių metų spalio mėn. didžiausioje masažinių baseinų parodoje „Hot Tube Expo“, kuri vyks Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija“ salono VIPZONE lauko mugėje.

Mugės metu galėsite gyvai apžiūrėti didžiausią masažinių baseinų ekspoziciją Lietuvoje, taip pat pristatysime unikalų plaukimo baseiną, kurio dydis vos keli metrai, o jame plauktumėte lyg standartiniame 25m ar panašaus ilgio plaukimo baseine. Mugės metu Jūsų lauks ne tik profesionalios specialistų konsultacijos ir specialūs pasiūlymai, bet kviesime baseinus išbandyti ir gyvai su visa šeima. Masažinis baseinas puiki vieta suburti šeimą, draugus, bendrauti bei gerinti tarpusavio santykius. Karšto vandens vonia atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, o pajutus teigiamą poveikį tiek kūnui, tiek sielai, susigrąžinsite vidinę ramybę, džiaugsmą bei gerą savijautą.

Daugiau apie masažinius baseinus galėsite sužinoti apsilankę „Hot Tube Expo“ masažinių baseinų parodoje nuo pirmadienio iki penktadienio 10-19 val. šeštadienį 10-18 val.

Nuotraukų galerija iš 2019m. parodos

Leave a Reply