Naudojimasis masažiniu baseinu gali būti atpalaiduojantis, malonus ir naudingas sveikatai ir sveikatingumui. Tačiau priimti sprendimą, kokią masažinę vonią iš tikrųjų nusipirkti, gali būti sunku. Tai gali reikšti didelę finansinę investiciją, o esant tiek daug įvairių prekės ženklų ir modelių gali tapti sudėtinga pasirinkti. Be to, yra daugybė funkcijų, parinkčių, todėl sunku žinoti, ko iš tiesų jums gali prireikti. Bet jei turite reikiamą informaciją, masažinio baseino pirkimas nėra toks baisus, kaip gali pasirodyti. Čia pateikiame esminius klausimus, į kuriuos atsakę išsirinksite jums ir jūsų šeimai idealių baseiną.

Kaip išsirinkti masažinį baseiną?

Turint omenyje masažinių baseinų privalumus, laikas pasirinkti tokią, kuri atitiktų jūsų poreikius. Rinkdamiesi turite atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Čia pateikiama klausimai, kuriuos sau uždavę lengviau išsirinksite jūsų poreikius atitinkančią masažinį baseiną.

Koks tinkamas dydis?

Baseinai būna įvairių modelių: nuo dviviečių iki didelių, septynis asmenis talpinančių vonių. Taigi, pirmiausia turite išsiaiškinti, kiek žmonių reguliariai naudosis spa baseinu.

  • Kiek asmenų yra jūsų šeimoje?

  • Kaip įsivaizduojate, ar draugai dažnai atvyks pasimėgauti masažinio baseino teikiamais malonumais?

  • Galbūt naudosite šią vonią tik atsipalaidavimui prieš einant miegoti?

Išsiaiškinę, kaip ir kas naudosis vonia, bus lengviau apsispręsti dėl tinkamo dydžio.

Kokių savybių ieškote?

Masažinės vonios pasižymi daugybe funkcijų, įskaitant skirtingus dizainus, skirtingas purkštukų sistemas, vandens priežiūros galimybes ir dar daugiau. Taigi svarbu išsiaiškinti, kurios savybės jums yra pačios svarbiausios. Pavyzdžiui, įmontuotas LED apšvietimas puikiai tinka naktinėms maudynėms, o naujoviškos purkštukų sistemos palengvina raumenų skausmą ir suteikia atpalaiduojantį masažą. Taip pat yra belaidžio nuotolinio valdymo pulto parinkčių, kad galėtumėte lengvai reguliuoti temperatūrą ir kitus parametrus iš bet kurios namų vietos.
Tačiau yra ir savybių, kurios gali turėti tiesioginės įtakos jūsų gyvenimo būdui. Pavyzdžiui, su druskos vandens priežiūros sistema, tokia kaip „FreshWater® Salt System“, baseiną lengviau prižiūrėti ir vanduo yra švelnesnis jūsų odai ir akims, tuo pačiu atsikratoma nemalonaus chloro kvapo, būdingo tradicinėms vandens priežiūros sistemoms. Jei jums svarbu supaprastinta vandens priežiūra ir minkštesnis, natūralesnis vanduo, tai yra savybė, kurios tikrai turėtumėte ieškoti rinkdamiesi masažinį baseiną.

Klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti pardavėjui:

  • Kokios yra šio baseino techninės savybės?

  • Kiek purkštukų turi ši baseinas ir kaip jie buvo suprojektuoti bei išdėstyti?

  • Ar šis baseinas suderinamas su sūraus vandens priežiūros sistema?

Kiek svarbus energijos vartojimo efektyvumas?

Niekas nenori spa baseino, kuris smarkiai ir neprognozuojamai padidins energijos sąnaudas . Tai ypač pasakytina apie šalto oro periodus, kai reikia daugiau energijos, kad baseino vanduo išliktų karštas ilgomis, šaltomis žiemomis. Norėdami rasti efektyviai energiją naudojantį baseiną, ieškokite prekių ženklų, siūlančių unikalias izoliacijos ir įrangos galimybes, kad sumažintumėte energijos nuostolius ir padidintumėte energijos vartojimo efektyvumą.

Kiek pinigų jūs galite išleisti?

Biudžetas yra vienas svarbiausių rodiklių perkant masažinį baseiną, kadangi tai yra gana didelė investicija. Todėl labai svarbu prieš priimant sprendimą atsižvelgti į aukščiau išvardintus veiksnius. Jeigu galvojate sutaupyti, atminkite, kad pigesnis baseinas, vėliau gali kainuoti brangiau. Tai gali atitikti jūsų biudžetą esamuoju laiku, tačiau mažesnės išlaidos ir prastesnė kokybė, reiškia, kad jūs daugiau išleisite energijos sąnaudoms, nuolatinei priežiūrai ir remontui. Norėdami rasti masažinę vonią, kuri laikui bėgant suteiks jums didžiausią vertę, atsižvelkite į tokius veiksnius, kaip: užpildymo nauju vandeniu dažnumą, techninė priežiūra, kokybė ir energijos efektyvumas. Be to, apsvarstykite vandens priežiūros sistemos tipą. Tokios druskos vandens priežiūros sistemos kaip „FreshWater® Salt System“, kurią galima rasti „Hot Spring® „Highlife“ ir „Limelight“ kolekcijų baseinuose, reikalauja retesnio vandens keitimo, todėl ilgainiui padeda sutaupyti.

Jei vis dar turite klausimų apie tai, ką turėtumėte žinoti pirkdami masažinį baseiną, kreipkitės tiesiogiai į „Hot Spring Spas“ prekybos atstovus.

Leave a Reply