Atlikote savo tyrimus, žinote, kokią naudą gausite ir jau negalite sulaukti, kol galėsite mėgautis savo masažiniu baseinu? Dabar, kai jau žinote, kad norite jį įsigyti, kaip nuspręsti, kurį baseiną pirkti? Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Biudžetas.

Kaip ir planuodami bet kokį didelį pirkinį, įvertinkite savo turimą biudžetą. Ar mokėsite pinigus iškart, ar naudositės lizingu? Kokią sumą esate pasirengę skirti? Planuojant išlaidas svarbu atsižvelgti ne tik į pačio baseino, jo pristatymo ir instaliavimo kainas, bet ir kiek kainuos išlaikymas ateityje: elektros energija, vandens priežiūros priemonės. Kuo šaltesnis klimatas ir prastesnė baseino izoliacija, tuo didesnę sumą teks skirti kas mėnesį, todėl renkantis modelį svarbi ne tik pradinė kaina.

Baseino dydis.

Atsižvelkite į tai, kiek žmonių reguliariai planuoja naudotis SPA. Savo masažinį baseiną taip pat galite naudoti pramogoms. Tai puiki vieta bendrauti su šeimos nariais, atsipalaidavus šnekučiuotis su atvykusiais aplankyti. Masažiniu baseinu dažnai naudojamasi savaitgaliais ar ypatingomis progomis. Galbūt norėsite įsigyti tokio dydžio modelį, kad galėtumėte naudotis kartu su svečiais.

Erdvės apribojimai.

Kiek vietos skirsite savo SPA zonai? Baseinų dydžiai varijuoja nuo tinkančių daugiabučių balkonui ar erdvesniam vonios kambariui, iki didžiulių, talpinančių 7 ir daugiau žmonių. Prieš apsilankydami pas pardavėją išmatuokite pasirinką erdvę, kad išsiaiškintumėte, kokio dydžio masažinis baseinas jums tinka.

Energetinis efektyvumas.

Kokybiški baseinai yra gerai izoliuoti, o jų išlaikymas kainuoja nedaug. Žinoma, išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio, nustatytos temperatūros, kaip dažnai naudojate, elektros energijos kainos jūsų vietovėje ir vidutinės aplinkos temperatūros. Kadangi baseinui palaikyti pastovią vandens temperatūrą reikalinga elektra, jos suvartojimas labai priklauso nuo šilumos izoliacijos efektyvumo. Gerai izoliuoto ir šilumos neeikvojančio baseino mėnesinis išlaikymas kainuos kur kas mažiau, negu baseino su prasta izoliacija, kuris gali vilioti žemesne pradine kaina. Ypač žiemos laikotarpiu, kuomet lauko ir vandens temperatūra skiriasi 40-60°C, sąskaitos už elektrą gali nemaloniai nustebinti. Todėl žvelgiant į perspektyvą, kur kas labiau apsimoka investuoti į kokybišką SPA baseiną.

Kokybė ir prekės ženklo reputacija.

Masažinis baseinas yra didelė investicija, todėl pasirinkite prekės ženklą, turintį aukštos kokybės reputaciją. Paieškokite atsiliepimų, kad sužinotumėte, ką kiti savininkai mano apie savo pirkinius. Rinkitės plačiai žinomus gamintojus. Paprastai apie juos nesunku rasti informacijos, jie pateikia aiškius bei išsamius aprašymus apie savo gaminius, suteikia garantijas.

Pardavėjo žinios.

Be to, kad būtina patikrinti gamintojo reputaciją ir gaminių kokybę, taip pat turėtumėte rinktis atstovus, kurie išmano savo prekes. Jei jie negali atsakyti į jūsų klausimus, naudoja agresyvią pardavimo taktiką, negali pateikti atsiliepimų iš kitų klientų – būkite atsargūs. Rinkitės patikimą pardavėją, kuris gali atsakyti į klausimus, teikti visas reikalingas paslaugas po pardavimo ir kuris siūlo galimybę išbandyti parduodamus masažinius baseinus.

Pagalba po pardavimo.

Pirkite iš pardavėjo, kuris gali pasiūlyti klientų aptarnavimo paslaugas prieš ir po pirkimo. Daugelis puikių pardavėjų siūlo individualias konsultacijas, pristatymą, montavimą ir programavimą bei suteikia reikiamą pagalbą po pardavimo.

Leave a Reply