Per beveik trisdešimt metų Endless Pools® visame pasaulyje individualius ir plaukimo baseinus įrengė daugiau nei 20 000 žmonių, nuo plaukikų mėgėjų iki profesionalių sportininkų, nuolat ieškodama estetiškai patrauklios alternatyvos dideliems baseinams ir galimybės mėgautis vandens teikiamomis naudomis savo namuose. Įsipareigojimas naujovėms paskatino pradėti visiškai naują, nepriekaištingą Endless Pools® Fitness System seriją. Sukurta, kad atitiktų aukščiausius patvarumo, saugos ir kokybės standartus, revoliucinė plaukimo technologija užtikrina neprilygstamą šiuolaikinio sveikatinimo aplinką. Nesvarbu, pasirinksite Endless Pools® Fitness System ar SwimCross™ Exercise System, masažinio plaukimo baseino kokybe ir grožiu mėgausitės ilgus metus. Su Endless Pools® treniruotis galėsite savo namuose, kur jums mieliausia aplinka ir kur jūs patys pasirenkate intensyvumą. Jokios minios, eismo spūsčių, jokio beprasmio laiko švaistymo, tik energijos ir sveikatos teikiantis poilsis masažiniame plaukimo baseine, vos per žingsnį nuo jūsų namų durų.

Universalios treniruotės namuose

Endless Pools® plaukimo srovę generuojantys įrenginiai sukuria puikias sąlygas įvairiems pratimams vandenyje, įskaitant plaukimą, aerobiką, irklavimą ir povandeninį ėjimą ar bėgimą. Sklandus perėjimas nuo mažai kūną apkraunančių vandens treniruočių iki jėgas grąžinančio atsipalaidavimo, visa tai suteikia didesnę vertę ir universalumą sveikatinimuisi namuose. Pavyzdžiui, vidutinio dydžio 4,5 metro ligio E500 modelyje telpa pilnas treniruotėms skirtas komplektas: generuojantis tolygią plaukimo srovę įrenginys, povandeninis bėgimo takelis, irklavimo įranga. Čia pakanka erdvės ir atsipalaidavimo zonai su trimis masažinėmis vietomis.

Terapinis skausmo malšinimas

Pajuskite gydomąjį šilto vandens ir srovių masažo poveikį skaudančioms kūno vietoms. Papildykite kasdienes treniruotes stiprinančiu ir visas pagrindines raumenų grupes veikiančiu natūralaus vandens pasipriešinimo poveikiu, kad pasiektumėte geresnių rezultatų per trumpesnį laiką. Svarbu ir tai, kad kur kas mažiau apkraunami sąnariai, nei tuos pačius pratimus atliekant sausumoje.

Kokybiškas laikas, praleistas kartu

Visgi svarbiausias Endless Pools® Fitness System privalumas tas, kad visa šeima gali išlaikyti puikią fizinę formą, sveiką kūną ir praleisti daugiau laiko drauge. Jokių telefonų, jokio televizoriaus, tiesiog pokalbis su tais, kurie rūpi labiausiai.

Leave a Reply