Masažinių baseinų vandens priežiūra sūdant vandenį populiarėja kaip efektyvi ir vis geriau išvystyta technologija.
Šiandien labiau nei bet kada anksčiau sūdytą vandenį naudojantys baseinai yra ištobulinti, lyginant su tais, kuriose naudojamas tradicinis vandens valymas chloru.
Kad SPA baseino vanduo būtų skaidrus ir švarus, speciali sistema automatiškai generuoja chlorą iš vandenyje ištirpusios druskos. Šis metodas yra daug efektyvesnis nei kiekvieną savaitę dėti chlorą patiems ir yra tik vienas iš daugelio sūdyto vandens masažiniame baseine naudojimo pranašumų.

Daug privalumų naudojant druskos vandens priežiūros sistemą

Naudojant druskos vandens priežiūros sistemą masažinį baseiną yra kur kas lengviau prižiūrėti nei tradiciškai dezinfekuojant vandenį chloru. Didesnis komfortas ir paprastesnė vandens priežiūra reiškia, kad savininkai dažniau naudojasi savo baseinais ir mėgaujasi kompleksiniais hidroterapijos privalumais. Vos 20 minučių kasdien naudodamiesi karšto vandens baseinu galite raumenų įtampą paversti į atsipalaidavimą, nuraminti ūžiantį protą ir pagerinti bendrą savijautą. Lyginant su masažiniais baseinais, kuriuose chloras dedamas rankiniu būdu, druską naudojanti sistema turi šiuos privalumus:
Minkštesnis vanduo. Baseinuose su druskos vandens priežiūros sistema vanduo yra minkštesnis, švelnesnis ir skaidresnis nei dezinfekuotas naudojant skystą ar miltelių pavidalo chlorą.
Retesnis vandens keitimas. Baseinuose su druskos sistema, tokia kaip naujoji „FreshWater ™“ Salt System, vanduo turi būti keičiamas tik kartą per metus. Baseine su įprasta priežiūra, vanduo keičiamas tris ar keturis kartus metuose. Ši sistema kiekvienais metais gerokai sumažina priežiūrai skiriamo laiko, darbo ir vandens sąnaudas.
Taupus vandens naudojimas. Kadangi su sistema „FreshWater ™“ baseino vanduo keičiamas rečiau nei naudojant rankiniu būdu pridėtą chlorą, sunaudojama daug mažiau vandens. Tai reiškia, kad baseinų savininkai gali jaustis puikiai ir kartu taupyti vandenį bei išlaidas.
Mažiau chemikalų. Nuolat stebėdama cheminių medžiagų kiekį vandenyje, sistema sugeneruoja tik tiek chloro, kiek reikia. Dėl to į baseino vandenį patenka mažiau chemikalų, o vanduo iš tikrųjų tarnauja ilgiau, nes yra mažesnė užteršimo tikimybė. Be to, vanduo yra kur kas malonesnis.
Geresnė savijauta. Pasūdytas vanduo yra šiek tiek tankesnis nei vanduo be druskos, todėl žmonėms lengviau plūduriuoti karštame vandenyje. Padidėjęs plūdrumas padeda sumažinti sąnarių ir raumenų apkrovą, ramina įtampą, palengvina ne tik kūną, bet ir dvasią.
Nėra kvapų. Chloro kvapas, kuris sklinda iš masažinių baseinų, pašalinamas naudojant pasūdyto vandens priežiūros sistemas. Šį kvapą sukelia cheminių medžiagų liekanos SPA baseino vandenyje, kurių pasūdytą vandenį naudojanti sistema nesukuria.
Mažiau dirginimo. Cheminių likučių nebūvimas taip pat reiškia, kad maudydamiesi baseine su druskos sistema mažiau dirginsite odą ir akis. Tai reiškia, kad baseinų savininkai gali atsipalaiduoti ir mėgautis savo SPA procedūromis.

Įspūdingos naujos inovacijos masažinių baseinų vandens priežiūroje dar labiau pagerino SPA naudojimosi patirtį. Naujoji „FreshWater ™“ Salt System *, kuri galima visuose 2019 „Highlife®“ serijos ir „Limelight®“ serijos baseinuose, yra viena geriausių rinkoje.

Geriausia pasūdyto vandens sistema, skirta baseinams, apima daugiau privalumų

Pasūdyto vandens sistemos masažiniuose baseinuose naudojamos jau kelerius metus ir jos atliko puikų darbą užtikrindamos jų savininkams švarų vandenį, kuriame yra mažiau chemikalų. Naujoji „FreshWater ™“ Salt System pagerina ankstesnės „ACE“ vandens priežiūros sistemos pasiekimus. Be visų kitų pasūdyto vandens sistemos teikiamų pranašumų, išmintingai suprojektuota „FreshWater ™“ Salt System supaprastina vandens priežiūrą, todėl masažinius baseinus paprasčiau prižiūrėti ir labiau apsimoka ją turėti bei naudoti reguliariai. Štai šios naujos sistemos pranašumai:

Prieinamumas. Dėl nepriekaištingo dizaino ir pigesnių medžiagų „FreshWater ™“ Salt System kainuoja mažiau nei kitos druską naudojančios vandens priežiūros sistemos.
Gamyklinis integravimas. Visuose 2019 m. „Highlife“ ir „Limelight“ serijų baseinuose, „FreshWater ™“ Salt System yra iš anksto sumontuota, o norint pradėti naudotis sistema, tiesiog reikia įsigyti pradinį rinkinį. Tai garantuoja kokybę ir padeda išlaikyti prieinamą sistemos kainą.
Instrukcijos valdymo skydelyje. „FreshWater ™“ Salt System pašalina spėliones dėl masažinio baseino vandens priežiūros, nes reikalinga informacija pateikiama valdymo skydelyje. Kai ateina laikas, baseino savininkas raginamas pakeisti kasetę arba pakoreguoti įrangos nustatymus, kad būtų galima sutelkti dėmesį į poilsį, o ne į vandens priežiūrą.
Vienkartinės titano kasetės. Kad iš pasūdyto vandens būtų generuojamas chloras, „FreshWater ™“ Salt System naudoja titano kasetę. Tai pigiau nei kitų tipų kasetės ir įprastai naudojantis SPA baseinu jos pakanka keturiems mėnesiams. Kasetės parduodamos pakuotėse po tris vienetus, todėl vidutiniškai vienos pakuotės pakanka, kad baseino vanduo išliktų švarus net iki metų laiko.
Nereikia jokių įrankių. Sukurtas patogiam naudojimui, kasečių keitimas su „FreshWater ™“ Salt System užtrunka vos kelias sekundes. Tiesiog išimkite seną kasetę tiesiai iš SPA kriauklės krašte esančios specialios angos ir pakeiskite ją nauja. Nereikia jokių įrankių ar specialistų pagalbos.

„FreshWater Salt System užtikrina, kad SPA vanduo visada būtų švarus ir paruoštas naudoti. Be to, supaprastinta vandens priežiūrą skatina dažniau naudotis baseinu. Nuolatinis masažinio baseino naudojimas padidina vandens terapijos naudą sveikatai, sumažina stresą ir pagerina nuotaiką bei miego kokybę.

* „FreshWater ™“ druskos sistema negali būti naudojama „Hotspring®“ baseinams, pagamintiems iki 2019 m.
** Tokie veiksniai, kaip dažnas ir ilgas baseino naudojimas bei kita vandens priežiūros chemija gali turėti įtakos vandens kokybei. Tinkamai prižiūrint SPA baseiną, 3 titano kasečių rinkinio „FreshWater“ sistemai turėtų pakakti išlaikyti švarų ir skaidrų baseino vandenį visus metus.

Leave a Reply