Per amžius žmonės keliavo prie karšto vandens šaltinių, kad maudytųsi mineralų turtinguose vandenyse ir patirtų jų atkuriamąsias galias. Šios karštosios versmės yra vertinamos dėl sugebėjimo atpalaiduoti ir natūraliai pagerinti sveikatą. Dabar galėsite mėgautis tomis pačiomis transformacinėmis savybėmis, nepalikdami ramaus ir jaukaus savo kiemo. Įtraukdami sūdyto vandens privalumus į savo kasdienį gyvenimą, galėsite dažniau mėgautis visišku atsipalaidavimu, išvengti stiprių kvapų, odos ar akių perštėjimo, kuris gali pasireikšti naudojant chlorą. O taip pat sutrumpinsite laiką, kurį praleistumėte baseino valymui ir priežiūrai.

Atraskite naudą maudantis masažinėje vonioje su druska.

1.Masažinės vonios tapo panašesnės į karštąsias versmes.

Vienas didžiausių masažinio baseino su sūriu vandeniu pranašumų, lyginant su chloruojamu vandeniu, yra galimybė pašalinti nemalonų chloro šalutinį poveikį. Daugelis žmonių nori išvengti chloro kvapų ir nemalonaus poveikio akims ir odai. Tai ypač aktualu turintiems jautresnę odą. Naudodami druskos vandens priežiūros sistemą, gausite natūralesnį, šilto ir raminančio vandens pojūtį. Toks vanduo, turi keletą technologinių pranašumų, kuriuo pateikiame čia.
Švelnesnis vanduo
Su druskos vandens priežiūros sistema jūsų baseino vanduo bus natūralesnis ir malonesnis kasdieniam naudojimui. Nenaudojant chloro vanduo yra švelnesnis, todėl išvengsite odos ir akių dirginimo.
Dar geresnė fizinė forma
Masažinis baseinas su druskingu vandeniu papildo jūsų aktyvų gyvenimo būdą vandens terapija, kuria galite mėgautis savo namuose. Šiltas vanduo sumažina raumenų įtampą ir atpalaiduoja sąnarius, taip pat pagerina kraujotaką. Įtraukdami masažinės vonios užsiėmimus į savo mankštos rutiną, galėsite atsipalaiduoti ir atjauninti savo kūną tarp treniruočių.
Draugiškas aplinkai
Sveikos gyvensenos dalis yra sveikos aplinkos palaikymas. Laimei, „Hot Spring®“ masažiniai sūraus vandens baseinai yra ekologiškesnį nei jų tradiciniai kolegos, kurių vandens priežiūrai naudojamas chloras. Taip yra todėl, kad naudojant druskos sistemą vandenį paprastai reikia pakeisti tik kartą per metus. Mažiau vandens ir mažiau chemikalų reiškia, kad druskos vandens priežiūros sistemos yra draugiškesnės jums, jūsų šeimai ir aplinkai.

2. Mažiau priežiūros

Dauguma savininkų nori praleisti daugiau laiko mėgaudamiesi savo masažiniu baseinu nei prižiūrėdami jį. Čia baseinai su druskos sistema vėlgi teikia didžiulę naudą.
Lengva prižiūrėti
Naudodamiesi druskingo vandens sistema „Hot Spring®“ masažinėse voniose automatiškai nuolatos generuojamas mažas chloro kiekis ir taip palengvinama priežiūra. Ši supaprastinta sistema nereikalauja didelės masažinio baseino priežiūros, todėl galite sutelkti dėmesį į savo sveikatos ir gerovės gerinimą.

3. Mėgaukitės visišku poilsiu

Masažinės vonios yra puikus būdas turėti raminančią, atpalaiduojančią patirtį savo namuose. Stiprūs chloro kvapai, perštinčios akys ir sausa oda nedera su natūraliomis karštosiomis versmėmis, todėl tai neturėtų būti ir bandymo atkurti šią patirtį namuose dalimi. Jeigu norite išbandyti natūralių mineralinių vonių teikiamą naudą namuose „Hot Spring®“ druskos sistema yra puikus pasirinkimas.

Leave a Reply