[masterslider id=“4″]

Limelight kolekcijos išskirtinumas

Elegantiško stiliaus ir išskirtinėmis charakteristikomis LIMELIGHT kolekcijos baseinas iš karto taps Jūsų namų traukos centru. Kiekvienas LIMELIGHT kolekcijos modelis siūlo gydantį ir atpalaiduojantį viso kūno masažą, gyvą apšvietimą ir kitus HOTSPRING privalumus. Tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės.

GALINGI PURKŠTUKAI

Maudydamiesi LIMELIGHT kolekcijos baseinuose, Jūs jausitės pilnai atsipalaidavę. Patogios vietos sėdėjimui, galingi purkštukai, masažuojantys Jūsų kūną nuo pečių iki pirštų galiukų.

IDEALUS MASAŽAS
LIMELIGHT siūlo didelę purkštukų įvairovę, nuo PRECISION purkštukų, skirtų koncentruotam masažavimui, iki XL kombinacijų.
GLEAM modelyje yra judantis Moto-Massage™ purkštukas, kuris sukuria galingą vandens srovę judėdamas į viršų ir apačią per visą nugarą.
Combination XL purkštukų grupė intensyvia srove gali aprėpti didelį masažuojamąjį plotą. Be to, Jūs galite Combination XL grupėje esančius purkštukus reguliuoti: pasirinkti besisukančios arba tiesioginės srovės masažą.
Precision purkštukai masažuoja nugarą, sprando sritį ir blauzdų raumenis.

EKONOMIŠKA

Visi Hotspring masažiniai baseinai turi Energy Smart™ sistemą, kuri taupo energiją ir suteikia baseinui didžiausią vertę.

UŽRAKINTA ŠILUMA
Limelight kolekcijos masažiniai baseinai apšiltinti FiberCor® medžiaga, kuri yra 4 kartus tankesnė negu standartinė 8 kg/m3 vata. Kartu su kitomis energiją taupančiomis savybėmis, Limelight kolekcijos masažiniai baseinai užrakina šilumą, kad sumažintų mėnesines energijos sąnaudas iki minimumo. EnergySmart® sąvybės:
Absoliutus apšiltinimo sandarumas.
SilentFlo™ 5000 vandens siurblys sunaudoja mažiau elektros energijos, negu 40 vatų elektros lemputė!
Ypatingai sandarus baseino dangtis.
No-Fault™ šildytuvas maksimaliai atiduoda šilumą, jam suteikiama 5 metų garantija.
Siurblys yra papildomai apgaubtas, šiluma, einanti nuo siurblio, yra surenkama ir paduodama baseino vandeniui šildyti.
SmartJet™ funkcija leidžia įjungti tik tam tikras purkštukų grupes.

PAPRASTA VANDENS PRIEŽIŪRA

Praleiskite daugiau laiko masažiniame baseine ir mažiau laiko prižiūrint jį. Limelight modeliai siūlo lengvos vandens priežiūros sistemą, kartu su ACE deimantine cele, kurios nerasite niekur kitur.

ACE vandens priežiūros Sistema
Patentuota ACE systema grindžiama deimantinio elektrodo naudojimu, taip į vandenį išskiriant chlorą iš natrio chlorido – paprasčiausios druskos. Jūs praleisite žymiai mažiau laiko, nei naudojant įvairią baseinų vandeniui skirtą chemiją, ir sunaudosite žymiai mažiau produktų, o baseino vanduo liks švarus daug ilgiau negu anksčiau. ACE Sistema gali būti diegiama visiems HIGHLIFE kolekcijos baseinų modeliams.

ABSOLUTE BEST HOT TUB OWNERSHIP EXPERIENCE™

Nepriklausomai nuo Jūsų pasirinkto baseino modelio, Jūs gausite aukščiausią kokybę, ilgametes garantijas ir dėmesingą pogarantinę priežiūrą.

Mūsų atsidavimas aukštos kokybės konstrukcijai ir neprilygstamam klientų aptarnavimui garantuoja, kad Jūs galėsite mėgautis savo Hotspring SPA ilgus metus.

SUBTILIOS FORMOS

Limelight kolekcijos baseinų stilius – tai išbaigtos linijos, daugybė šviesos salelių ir erdvus vidus. Jūs galėsite rinktis baseino vidaus dangos spalvą iš didžiausio atspalvių kiekio. Išorės apdailai galėsite rinktis jaukią, natūraliai atrodančią EVERWOOD apdailą.

LIMELIGHT DETALĖS
Daugybė, gerai apgalvotų dizaino detalių yra integruota į kiekvieną Limelight kolekcijos baseiną, įskaitant:
Unikalus vidinės kriauklės dizainas;
Spalvotas LED apšvietimas;
Dideli, išsiryškinantys purkštukai;
Everwoot HD apdaila, turtinga natūralaus medžio faktūra ir šiuolaikiškos spalvos;
Elegantiškos kriauklės spalvos.

[masterslider id=“3″]

Limelight modeliai

PRISM® 7 VIETŲ BASEINAS
231 x 279 x 97 cm | 1 990 litrai
PULSE® 7 VIETŲ BASEINAS
226 x 226 x 97 cm | 1 685 litrai
FLAIR® 6 VIETŲ BASEINAS
213 x 213 x 91 cm | 1 270 litrai
FLASH® 7 VIETŲ BASEINAS
213 x 213 x 91 cm | 1 365 litrai
BEAM® 4 VIETŲ BASEINAS
203 x 203 x 84 cm | 1 115 litrai
STROBE® 4 VIETŲ BASEINAS
208 x 196 x 84 cm | 1 020 litrai