Aukščiausi efektyvumo, komforto ir stiliaus standartai.

Highlife® kolekcija

Highlife kolekcijos išskirtinumas

HIGHLIFE baseinų kolekcija buvo kurta BMW USA grupės dizainerių. Kiekvienas HIGHLIFE kolekcijos baseinas buvo tobulinamas diena iš dienos metams bėgant, ir gauta nuostabi kokybės ir prabangos sintezė Jus iš tiesų nustebins. HIGHLIFE serijos baseinai tapo perkamiausia HOTSPRING masažinių baseinų linija dėl savo išskirtinių savybių, tokių kaip inovatyvūs purkštukai, pažangiausia vandens filtracija ir visiškai taupus elektros energijos naudojimas.

PURKŠTUKŲ FILOSOFIJA

HOTSPRING kuria masažinius baseinus galvodami apie Jus. Sistema COMFORT CONTROL įgalina Jus rinktis masažo intensyvumą – ar Jūs pageidaujate stipresnės purkštukų srovės, ar švelnesnės. SMART JET funkcija Jūsų baseino purkštukus paverčia išmaniais ir turinčiais atmintį-kitų maudynių metu, baseine automatiškai įsijungia tos purkštukų grupės, kuriomis Jūs mėgavotės praeitą kartą, ir nėra įjungiami iš karto visi purkštukai, tokiu būdu neeikvojant bereikalingos energijos.

IDEALUS MASAŽAS
Kieviename HIGHLIFE kolekcijos masažiniame baseine Jūs rasite MOTTO MASSAGE DX purkštukų grupę, skirtą nugaros masažui. Tai masažas dvejomis aukštyn-žemyn judančiomis purkštukų eilėmis. Nė vienas gamintojas negali pasiūlyti nieko panašaus!
ROTARY HYDROMASSAGE purkštukai masažuoja taip, lyg profesionalaus masažisto pirštai, švelniai masažuojantys ratais Jūsų nugarą, sprandą ar blauzdas;
PRECISION purkštukų grupė masažuoja nugarą, sprandą ir blauzdas, pašalina įtampą šiose raumenų grupėse;
HYDROSTREAM purkštukai pulsuojančiomis srovėmis efektyviai pašalina viso kūno nuovargį;
Tiesioginiai HYDROMASSAGE reguliuojami purkštukai masažuoja koncentruota srove.

hot springs

EKONOMIŠKA

Highlife kolekcijos modeliai buvo kurti pagal naujausias energijos taupymo sistemas – pradedant dizainu, baigiant elektros energijos sunaudojimu. Jūs gausite geriausią kainos ir kokybės santykį.

MUMS RŪPI JŪSŲ IŠLAIDOS
Hotspring baseinai buvo optimizuoti visais aspektais, o svarbiausia – buvo optimizuota vandens šildymo baseine sistema. EnergySmart sistema maksimaliai efektyviai išnaudoja vandens šildymo energiją.
Absoliutus apšiltinimo sandarumas.
SilentFlo 5000™ vandens siurblys sunaudoja mažiau elektros energijos, negu 40 vatų elektros lemputė!
Ypatingai sandarus baseino dangtis.
No-Fault™ šildytuvas maksimaliai atiduoda šilumą, jam suteikiama 5 metų garantija.
Siurblys yra papildomai apgaubtas, šiluma, einanti nuo siurblio, yra surenkama ir paduodama baseino vandeniui šildyti.
SmartJet™ funkcija leidžia įjungti tik tam tikras purkštukų grupes.

hot springs

DAR SKAIDRESNIS BASEINO VANDUO

Krištolinis, švarus baseino vanduo – viena esminių puikių maudynių savybių. Tai yra ta priežastis, dėl kurios Hotspring nuolat investuoja vandens filtravimo ir vandens priežiūros srityse. Hotspring tikslas – švariausias vanduo ir nesudėtinga priežiūra.

ACE vandens priežiūros Sistema
Patentuota ACE systema grindžiama deimantinio elektrodo naudojimu, taip į vandenį išskiriant chlorą iš natrio chlorido – paprasčiausios druskos. Jūs praleisite žymiai mažiau laiko, nei naudojant įvairią baseinų vandeniui skirtą chemiją, ir sunaudosite žymiai mažiau produktų, o baseino vanduo liks švarus daug ilgiau negu anksčiau. ACE Sistema gali būti diegiama visiems HIGHLIFE kolekcijos baseinų modeliams.

Hotspring – lyderiai vandens priežiūroje
Tik Highlife kolekcijos modeliai užtikrins 100% filtraciją ištisą laiką, net ir tuo metu, kai yra įjungti masažiniai purkštukai. Filtrai gali perfiltruoti virš 30 m3. Perfiltravus 30 m3 ir daugiau, tiesiog išplaukite filtrus indaplovėje – jie vėl filtruos visu pajėgumu.

ABSOLUTE BEST HOT TUB OWNERSHIP EXPERIENCE™

Nepriklausomai nuo Jūsų pasirinkto baseino modelio, Jūs gausite aukščiausią kokybę, ilgametes garantijas ir dėmesingą pogarantinę priežiūrą.

Mūsų atsidavimas aukštos kokybės konstrukcijai ir neprilygstamam klientų aptarnavimui garantuoja, kad Jūs galėsite mėgautis savo Hotspring SPA ilgus metus.

REVOLIUCINIS IR ŠIUOLAIKIŠKAS MASAŽINIŲ BASEINŲ DIZAINAS

Naujausia 2014 metų Highlife masažinių baseinų kolekcija buvo kurta kartu su BMW USA grupės dizaineriais. Pradedant nuo pirmųjų štrichų eskize, baigiant paskutiniaisiais patobulinimais, kartu išvystyta nauja dizaino koncepcija. BMW dizainerių patirtis, sujungta su Hotspring komandos meistriškumu, sukūrė šį išskirtinį, naują baseino dizainą.

Everwoot HD apdaila – tai turtinga natūralaus medžio faktūra ir šiuolaikiškos spalvos.
Subtilus koloritas buvo parinktas patyrusių BMW dizainerių.
Patogiai suformuotos vietos sėdėjimui, stilingos detalės, daugiau patogios vietos baseino kraštuose.
Moduliuojamas apšvietimas baseino viduje ir išorėje.
Liečiamas ekranas valdymo pulte ir distancinio valdymo pultas.

Highlife modeliai

hotspring
GRANDEE® 7 VIETŲ BASEINAS
254 x 231 x 97 cm | 1,893 litrai
masaziniai baseinai kainos
ENVOY® 5 VIETŲ BASEINAS
236 x 231 x 97 cm | 1,703 litrai
masaziniai baseinai kainos
ARIA® 5 VIETŲ BASEINAS
221 x 221 x 91 cm | 1382 litrai
masaziniai baseinai kainos
VANGUARD® 6 VIETŲ BASEINAS
221 x 221 x 91 cm | 1514 litrai
sukurine vonia
SOVEREIGN® 6 VIETŲ BASEINAS
203 x 236 x 84 cm | 1344 litrai
sukurine vonia kaina
PRODIGY® 5 VIETŲ BASEINAS
198 x 213 x 84 cm | 1230 litrai
hotspring price
TRIUMPH® 4 VIETŲ BASEINAS
236 x 188 x 84 cm | 1287 litrai
sukurine vonia kaina
JETSETTER® 3 VIETŲ BASEINAS
213 x 165 x 74 cm | 852 litrai