RECSPORT™ RECREATION SYSTEMS | R500

R500

Dar daugiau meilės.

Mėgaukitės visomis naudomis, kurias tik gali suteikti vanduo ir RecSport® Recreation System.
R500 baseino dizainas jį pavertė dar erdvesniu su dar daugiau vietos treniruotėms, patogia sėdima SPA zona ir 76 cm gylio rifo plotą, skirtą vaikams žaisti. Tai geriausiai išnaudoto ploto baseinas, kuris turi dar daugiau priežasčių jį įsimylėti.

R500 – Endless Pools RecSport™ Recreation Systems baseinas su dar daugiau  vietos pratimams vandenyje.

Plaukimo srovės purkštukai

Purkštukai SwimCross™ plaukimo sistemoje yra sukurti taip, kad puikiai tiktų plaukimui ir kitiems pratimams vandenyje bei tenkintų įvairaus amžiaus ir pajėgumų plaukikų poreikius. Penki purkštukai, kuriems srovę generuoja du siurbliai, sukuria pastovią srovę, kuri yra galingesnė nei įprastų purkštukų. Šių purkštukų technologija nenaudodama oro sukuria galingą trauką ir efektyviai padidina išstumiamo vandens kiekį. Rezultatas – stipresnis pasipriešinimas su mažiau turbulencijos. Plaukikams lengva išlikti srovės centre dėl specialios purkštukų konfigūracijos, kur viršutiniai purkštukai sukuria pasipriešinimą, o apatiniai generuoja keliančią srovę. Paprasčiausiai nustatykite vieną iš dviejų viršutinių purkštukų greičių ir įjunkite arba išjunkite apatinius purkštukus. Iš viso galimi penki skirtingi intensyvumo lygiai, lengvai pritaikomi skirtingoms treniruotėms.

Sėdimos masažinės vietos

SPA zonoje yra dvi grupės hidromasažinių sėdimų vietų, skirtų nugaros ir pėdų masažui, ir 76 cm gylio rifo zona, esanti tarp dviejų sėdimų zonų, kuri puikiai tinka žaisti vaikams. Šalia dviejų sėdėjimo zonų yra įlipimo / išlipimo laipteliai iš abiejų pusių, kurie taip pat veikia kaip sėdimos poilsio vietos. Be to, šalia plaukimo purkštukų yra dar viena hidromasažinė vieta. Viso šiame baseine yra net 5 masažinės vietos ir dar daug vietos pramogoms.

LED apšvietimas

Stulbinantis RecSport Recreation Systems apšvietimas suteikia maksimalų dizaino įspūdį. Jo 20 daugiaspalvių LED šviesos taškų vandeniui suteikia spindesį ir grožį. Apšviesti vandens efektai prideda dar daugiau elegancijos.

Medžio masyvo rėmas ir ABS pagrindas

RecSport Recreation Systems yra pastatytos ant tvirto medinio rėmo, sujungto su ABS pagrindo plokšte, kuri yra itin patvari ir ilgaamžė.

Vandens priežiūra

RecSport Recreation Systems teršalams neutralizuoti naudojamas ekologiškas CD ozonatorius. Vanduo cirkuliuoja per purkštukų siurblį mažu greičiu, kad vyktų reguliari cirkuliacija ir būtų užtikrinama optimali vandens kokybė.

Energetinis efektyvumas

Nuo šilumos netekimo apsaugo Tri-Thermic ™ Barrier System – trijų sluoksnių izoliacijos sistema. Išsaugant šilumą padidinamas energijos efektyvumas ir mažinamos eksploatavimo sąnaudos. Trys sistemos sluoksniai susideda iš 2 cm storio, 32 kg/ m3 tankio EPS polistirolo putplasčio, atspindinčios plėvelės ir 5 cm storio šilumą sulaikančios antklodės, pagamintos iš aukštos kokybės perdirbtos tekstilės pluošto ir folijos plėvelės, pritvirtintos plienini o rėmo vidinėje pusėje. Kartu šios medžiagos užtikrina maksimalų terminį našumą.

Valdymo pultas

SwimCross Exercise Systems“ turi LCD valdymo pultą, kuris leidžia lengvai valdyti baseino komponentus. Funkcijos apima įjungimą / išjungimą, vandens temperatūros ir vandens priežiūros valdymą, taip pat vidaus apšvietimo valdymą ir hidromasažinius purkštukus.
Įdiegę papildomai pasirenkamą „Gecko® In.Touch“ „plug-and-play“ funkciją, galėsite naudotis visos sistemos temperatūros, lempučių ir purkštukų kontrole iš bet kurios planšetės ar mobiliojo prietaiso, kuriame veikia Wi-Fi, bet kur ir bet kada.

Kaina Nuo 26 995€
Modelis Plaukimo funkcija
Išmatavimai P 226 x I 457 x A 127 cm
Vandens kiekis 6757 l
Svoris Svoris 932 kg tuščio, 8477 kg pripildyto*
Plaukimo technologija 3 plaukimo srovės purkštukai. Maksimalus vandens pralaidumas – 815 l/min.
Plaukimo purkštukų siurbliai 2,5 AG pastovi; 5,2 AG momentinė,  1 dviejų greičių.
Sėdimos vietos 5 vietos hidromasažinės vietos
Purkštukai (27) 1 didelis, 2 besisukantys, 2 taškiniai, 22 maži
Purkštukų siurbliai 2,5 AG pastovi; 5,2 AG momentinė, dviejų greičių
Vandens efektai 1 šviečiantis vandens krioklys
Vandens priežiūros sistema CD ozonatorius
Efektyvaus filtravimo plotas 9 m²
Apšvietimo sistema 24 daugiaspalvių LED apšvietimo taškų
Šildytuvas 3000w/230v
Valdymo sistema LCD valdymo pultas; 220-240v/48amp, 50Hz
Laikymosi turėklai 3 nerūdijančio plieno turėklai
Vinilinis dangtis ir pakėlimo mechanizmas Watkins Covers & Lifters (Uprite™/ProLift™ IV), Easy Slider Cover Mounts arba VacuSeal™ Cover System, CoverCradle™/ProLift™ III
Papildomos funkcijos (pasirenkama) CoolZone™ sistema, SwimDek® plaukimo rinkinys, laipteliai
Muzikos sistema (pasirenkama) 8 garsiakalbiai + žemų dažnių garsiakalbis, Bluetooth®

*Įskaitant vandens ir 10 suaugusiųjų svorį (79 kg kiekvienas).

Vidaus apdaila Išorės apdaila Everwood™
Alpine White

Ice Gray
Gray Oak

Dark Mocha

Irklavimo reikmenys su pasipriešinimo įranga

Suteikite papildomų galimybių bet kuriam Fitness System baseinui su papildomai pasirenkama irklavimo įranga. Lengvai prijunkite irklavimo reikmenis prie specialiai jiems skirtų tvirtinimo taškų ir/arba turėklų ir galite pradėti viso kūno treniruotę. Irklavimas yra itin naudingas nes, jis palaiko širdies ritmą ir stiprina kūno korpusą. Prie turėklų prijungtos pasipriešinimo juostos suteikia dar daugiau mankštinimosi galimybių.

Greičio matuoklis

Greičio matuoklis yra pasirenkama opcija, kuri naudinga kiekvienam, besinaudojančiam plaukimo įranga ar bėgimo takeliu. Jis leidžia sekti plaukimo arba bėgimo greitį pratimų metu. Matavimo vienetai geli būti perjungiami iš metrų į jardus arba rodoma procentinė išraiška nuo 0 iki 100, apskaičiuota atsižvelgiant į visą naudojimosi laiką. Rekomenduojama, kad naudotojai turėtų atskirus matuoklius plaukimo srovei ir bėgimo takeliui, kad būtų galima matuoti abu greičius vienu metu.

Dangtis ir pakėlėjas

Dvigubas dangtis padeda išlaikyti šilumą ir sumažina garavimą. Dangtis gali būti naudojamas su pakėlimo sistema. Ši sistema leidžia lengvai pastatyti dangtį į vertikalią poziciją.

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™

Dangčio pakėlimo sistema VacuSeal™, turinti du dangčius ir du pakėlėjus, dėl savo unikalaus dizaino yra tiesiog ideali. VacuSeal™ visiškai sandariai uždengia abu dangčius dėl patentuotos kampų uždengimo sistemos ir leidžia paprastai nuimti dangčius vienu lengvu judesiu. VacuSeal™ apsaugo nuo šilumos netekimo ir garavimo, o dangčių nukėlimo ir pakeitimo paprastumui neprilygsta jokia kita sistema.

Povandeninis veidrodis

Plaukikai gali matyti save plaukiant ir įvertinti savo fizinę formą ir įgūdžius naudodamiesi 61×130 cm nerūdijančio plieno veidrodžiu. Jis lengvai sumontuojamas bet kurio Fitness System baseino dugne (nerekomenduojama baseinams su bėgimo takeliu) ir teisingas svorio paskirstymas užtikrina, kad veidrodis išliktų savo vietoje.
Bluetooth® garso sistema
Sportuojant ar leidžiant laiką savo kieme nėra nieko, kad geriau sukurtų tinkamą nuotaiką, nei ši integruojama 8 garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Ją lengva įdiegti, paprasta suporuoti su bet kuriuo Bluetooth prietaisu. Aktyvavę prietaisą naudodamiesi baseino valdymo pultu galite klausytis savo mėgiamos muzikos.

Bluetooth® garso sistema

Sportuojant ar leidžiant laiką savo kieme nėra nieko, kad geriau sukurtų tinkamą nuotaiką, nei ši integruojama 8 garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Ją lengva įdiegti, paprasta suporuoti su bet kuriuo Bluetooth prietaisu. Aktyvavę prietaisą naudodamiesi baseino valdymo pultu galite klausytis savo mėgiamos muzikos.

Gecko® In.Touch Wifi ir mobilioji programėlė

Instaliuokite papildomai pasirenkamą Gecko® In.Touch Wifi programą į savo baseiną ir atsisiųskite mobiliąją programėlę ir turėsite pilną baseino vandens temperatūros, apšvietimo ir purkštukų kontrolę bet kada ir bet kur, kur galite naudotis interneto ryšiu.