[masterslider id=“2″]

Hot Spot kolekcijos išskirtinumas

Turėdamas didelę vertę, Hot Spot SPA yra sukurti siekiant suteikti Jums atpalaiduojančią palaimą už kainą, kurią galite sau leisti.
Įvertinkite Hot Spot Spa meistrišką kokybę, energijos vartojimo efektyvumą, lengvą vandens priežiūrą ir ramybę,
kad Jumis rūpinasi prekės ženklas, kuriuo galite pasitikėti – Hot Spring Spas.

SUTEIKITE GROŽIO SAVO ERDVEI

Kiekviename SPA baseinas žvilgsnį prikausto savo apdaila, dramatišku LED apšvietimu, aptakiais metaliniais kampais ir išskirtinėmis dizaino detalėmis. Subtili išorės apdaila apjungia natūralių medžiagų grožį su pažangių medžiagų patvarumu. Pasirinkite iš ramių spalvų paletės, kuri atitinka dabartines dizaino tendencijas ir papildo jūsų vidaus ir lauko erdvę.

Platūs kraštai, išskirtos sėdimos vietos ir integruotos pagalvės papildo bendrą dizainą, kad sukurtų unikalią ir šiuolaikišką išvaizdą.

GERIAUSIAS HIDROTERAPIJOS POJŪTIS

Kiekviena jūsų SPA baseino detalė suprojektuota tiksliai taip, kad teiktų maksimalią masažo naudą. Ergonomiškai suprojektuotos kriauklės yra tokios formos, kad atitiktų kūno linkius ir padėtų jums maksimaliai išnaudoti legendines „Hot Spring“ hidromasažo sistemas. SmartJet™ sistema leidžia nukreipti galią tik toms purkštukų grupėms, kurias norite naudoti individualizuotam masažui.*

Pasikraukite energijos ir įkvėpimo – pasiruoškite būti geriausia so versija.

*Galima naudoti Propel modelio baseinuose.

LENGVA VANDENS PRIEŽIŪRA

Galingas FreshWater® III CD ozono generatoriaus padeda užtikrinti kristalo skaidrumo vandenį naudojant mažiau chloro. FreshWater III ozono sistema gali būti kaip papildoma opcija visuose Hot Spot modeliuose.

EKONOMIŠKA

Visi Hotspring masažiniai baseinai turi Energy Smart™ sistemą, kuri taupo energiją ir suteikia baseinui didžiausią vertę.

UŽRAKINTA ŠILUMA
Hotspot kolekcijos masažiniai baseinai apšiltinti FiberCor® medžiaga, kuri yra 4 kartus tankesnė negu standartinė 8 kg/m3 vata. Kartu su kitomis energiją taupančiomis savybėmis, Hot Spot kolekcijos masažiniai baseinai užrakina šilumą, kad sumažintų mėnesines energijos sąnaudas iki minimumo. EnergySmart® savybės:
Ypatingai sandarus baseino dangtis;
No-Fault™ šildytuvas maksimaliai atiduoda šilumą, jam suteikiama 2 metų garantija.
SmartJet™ funkcija leidžia įjungti tik tam tikras purkštukų grupes.
Reguliuojamo ryškumo LED apšvietimas naudoja mažiau energijos.

ABSOLUTE BEST HOT TUB OWNERSHIP EXPERIENCE™

Nepriklausomai nuo Jūsų pasirinkto baseino modelio, Jūs gausite aukščiausią kokybę, ilgametes garantijas ir dėmesingą pogarantinę priežiūrą.

Daugiau nei 40 metų Hot Spring® atsidavusiai dirba siekdami visada aukščiausios kokybės ir neprilygstamo klientų aptarnavimo, todėl garantuojame, kad Jūs galėsite mėgautis savo Hotspring SPA ilgus metus.

[masterslider id=“1″]

Hot Spot modeliai

RHYTHM® 7 VIETŲ BASEINAS
213 x 213 x 92 cm | 1250 litrai
RELAY® 6 VIETŲ BASEINAS
213 x 213 x 91 cm | 1290 litrai
PROPEL® 5 VIETŲ BASEINAS
208 x 208 x 84 cm | 1135 litrai
STRIDE® 3 VIETŲ BASEINAS
213 x 165 x 74 cm | 850 litrai
SX 3 VIETŲ BASEINAS
183 x 196 x 84 cm | 870 litrai
TX 2 VIETŲ BASEINAS
183 x 183 x 74 cm | 720 litrai