ENDLESS POOLS | Atraskite netikėtas galimybes „begaliniame“ baseine.

hot springs

Puiki fizinė forma dabar pasiekiama lengviau nei manėte. Pristatome visiškai naują Endless Pools® Fitness Systems baseiną, kuriame galima plaukti, bėgti, atlikti įvairius pratimus, o taip pat atsipalaiduoti mėgaujantis vandens masažu. Ir visa tai vienoje vietoje, privačioje Jūsų namų valdoje. Modelis E500 apjungia solidžios išvaizdos, funkcionalų dizainą su inovatyviu Endless Pools plaukimo įrenginiu ir bėgimo takeliu optimalioms skirtingų rūšių treniruotėms. Universalus baseinas E500 sukuria išskirtinę erdvę, kur sveikatingumo ir fizinio pasirengimo tikslai gali būti lengvai įtraukiami į Jūsų kasdienę rutiną.

PROFESIONALIOMS PLAUKIMO TRENIRUOTĖMS
PLAUKIMUI IR PRATIMAMS VANDENYJE
SVEIKATAI IR FIZINEI BŪKLEI GERINTI
MALONIAM ATSIPALAIDAVIMUI
ŠEIMOS PRAMOGOMS
VANDENS TERAPIJAI

Tai gali būti puikus profesionalių treniruočių įrankis. Šie baseinai suteikia geriausią plaukimo srovę iš visų tokio tipo baseinų, šiuo metu esančių rinkoje. Pilnai reguliuojamas kiekviename lygmenyje – nuo olimpiečio iki mėgėjo – sklandi srovė leidžia lengvai plaukti vienoje vietoje. Plati, gili srovė sukuria pasipriešinimą atliekant įvairius pratimus vandenyje taip sustiprinant jų efektyvumą.

Povandeninis bėgimo takelis (galimas 147,32 cm aukščio modeliuose) leidžia eiti, bėgti ristele ar dideliu tempu. Vanduo iki minimumo sumažina neigiamą poveikį sąnariams ir sukuria papildomą pasipriešinimą. Kalorijų sudeginama tiek pat daug, tačiau išvengiama smūgių, kurie patiriami bėgant sausuma. Tai idealus būdas mankštintis tiems, kurie kenčia sąnarių skausmą (arba nori jo išvengti!) ar yra patyrę traumų.

masažinės vonios vilnius
masazinis baseinas kaina

Po fizinio krūvio raumenis atpalaiduos raminantis hidromasažas . Kiekviena ergonomiškai suprojektuota  sėdima vieta turi unikaliai išdėliotus purkštukus. Pasirinkite vietą ir norimą masažą arba užsukite purkštukus ir mėgaukitės ramiu poilsiu.

ENDLESS POOLS® FITNESS SYSTEMS

Geniali Endless Pools Swim Machine plaukimo sistema yra tik vienas iš daugybės privalumų, kuriuos suteikia Endless Pools Fitness Systems baseinai.
Visiškai nauji Endless Pools Fitness Systems baseinai apjungia revoliucinę plaukimo sistemą Endless Pools Swim Machine su papildomai pasirenkamu povandeniniu bėgimo takeliu, irklavimo įranga, jėgą lavinančiais pratimais ir atpalaiduojančiu vandens masažu. Naudodamiesi Endless Pools Fitness Systems turėsite funkcionalią namų treniruočių ir sveikatinimo sistemą, kuri yra ne tik efektyvi, bet ir puikiai atrodo.

Jei norite mėgautis geriausia plaukimo vietoje patirtimi, toliau ieškoti nebereikia. Endless Pools baseinuose naudojama specialiai šiems baseinams gaminama sistema su hidrauliniais siurbliais, kurie sukuria sluoksninę srovę, kuri išstumia iki 19 000 l. per minutę ir yra platesnė už jūsų kūną ir gilesnė už rankos mostą. Kelios paskirstymo grotelės nukreipia ir išlygina vandenį taip sukurdamos tolygią srovę be turbulencijos. Net ir nustačius didžiausią galingumą, atrodys, kad plaukiate atvirame vandenyje.
Neprivalomas, tačiau labai naudingas, hidraulinis povandeninis bėgimo takelis suteikia galimybę bėgti ar eiti nepatiriant apkrovos sąnariams. Galite atlikti kardio treniruotes nepatirdami jokio neigiamo šalutinio poveikio sveikatai. Sudėtingesnėms treniruotėms, papildomai galima įjungti plaukimo srovę. Taip sukuriamas didesnis pasipriešinimas ir raumenys dirba daug intensyviau, tuo tarpu sąnarių apkrova ir toliau išlieka minimali.

E2000

226 x 610 x 147 cm
Plaukimo zona: 226 x 457 x 147 cm | 7575 litrai
SPA zona: 226 x 153 x 93 cm | 1325 litrai
4 sėdimos masažinės vietos
Peržūrėti

E700

226 x 518 x 147 cm | 7950 litrai
226 x 518 x 132 cm | 7475 litrai (bėgimo takelis negalimas)
3 sėdimos masažinės vietos
Peržūrėti

E550

239 x 457 x 147 cm | 8934 litrai
2 stovimos masažinės vietos
Peržūrėti

E500

226 x 458 x 147 cm | 6575 litrai
226 x 458 x 132 cm | 6200 litrai (bėgimo takelis negalimas)
3 sėdimos masažinės vietos
Peržūrėti

SWIMCROSS™ EXERCISE SYSTEMS

SwimCross™ plaukimo sistema – tai purkštukų generuojama srovė. Ši sistema iš kitų panašių sistemų išsiskiria tuo, kad penki plaukimo srovę generuojantys purkštukai veikia nenaudodami oro ir sukuria daug mažiau sūkuriuojančią srovę nei įprastuose plaukimo srovę turinčiuose baseinuose. Nuo naujokų iki profesionalių plaukikų, visi galės mėgauti skirtingo intensyvumo treniruotėmis. Taip pat baseine galima irkluoti, atlikti pratimus esant papildomam srovės pasipriešinimui ir galiausiai atsipalaiduoti mėgaujantis vandens masažu.

Purkštukai SwimCross™ plaukimo sistemoje yra sukurti taip, kad puikiai tiktų plaukimui ir kitiems pratimams vandenyje bei tenkintų įvairaus amžiaus ir pajėgumų plaukikų poreikius. Penki purkštukai, kuriems srovę generuoja du siurbliai, sukuria pastovią srovę, kuri yra galingesnė nei įprastų purkštukų. Šių purkštukų technologija nenaudodama oro sukuria galingą trauką ir efektyviai padidina išstumiamo vandens kiekį. Rezultatas – stipresnis pasipriešinimas su mažiau turbulencijos. Plaukikams lengva išlikti srovės centre dėl specialios purkštukų konfigūracijos, kur viršutiniai purkštukai sukuria pasipriešinimą, o apatiniai generuoja keliančią srovę. Paprasčiausiai nustatykite vieną iš dviejų viršutinių purkštukų greičių ir įjunkite arba išjunkite apatinius purkštukus. Iš viso galimi penki skirtingi intensyvumo lygiai, lengvai pritaikomi skirtingoms treniruotėms.

X2000

226 x 610 x 147 cm
Plaukimo zona: 226 x 457 x 147 cm | 7575 litrai
SPA zona: 226 x 153 x 93 cm | 1325 litrai
4 sėdimos masažinės vietos
Peržūrėti

X500

226 x 457 x 127 cm | 6250 litrai
3 sėdimos masažinės vietos
Peržūrėti

RECSPORT™ RECREATION SYSTEMS

Endless Pools® sukurta Recsport® Recreation Systems siūlo aukštos kokybės plaukimo srovę su unikaliu kriauklės dizainu, kuris maksimaliai padidina erdvę pramogoms, mankštai ir poilsiui, kad galėtumėte skirti maksimalų dėmesį sau ir tiesiog mėgautis.

Unikalus vidaus išdėstymas leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę. Suprojektuotos net 5 masažinės vietos ir 76 cm gylio rifas, kuris puikiai tinka žaisti vaikams.Taigi, sportuokite, žaiskite su vaikais, atsipalaiduokite su raminančių hidromasažinių purkštukų masažu ar atlikite sąnarių neapkraunančias mankštas – visa tai įmanoma už prieinamą kainą su RecSport® Recreation Systems.

R500

226 x 457 x 127 cm | 4575 litrai
5 sėdimos masažinės vietos
Peržūrėti

Naujausias Endless Pools® Fitness Systens baseinas E550 – dar daugiau vietos treniruotėms vandenyje.

Viskas, ką turite žinoti apie unikalią plaukimo sistemą Endless Pools® Fitness Systems.

Kodėl plaukimo sistema SwimmCros® yra geresnė už kitas panašias sistemas?