Jeigu jau kurį laiką domitės masažiniais baseinais, turbūt girdėjote, kokį gerą poveikį jie turi jūsų sveikatai. Be to, kad tai yra atpalaiduojantis ir raminantis malonumas, verta žinoti, ką masažinis baseinas iš tikrųjų duoda jūsų kūnui. Trumpas atsakymas – labai daug.

Reguliarus SPA baseino naudojimas gali turėti didžiulį poveikį eilei sveikatos sutrikimų ir teigiamai veikti jūsų savijautą. Norėdami padėti suprasti masažinio baseino poveikį kūnui, pateikiame keletą įprastų fizinių negalavimų ir sveikatos problemų, kurias galima palengvinti reguliariai naudojantis baseinu.

Raumenų skausmas

Skausmas nemažai daliai žmonių yra dažnas palydovas, o lėtinis skausmas yra tikrai varginantis. Dažnai skausmas pasireiškia skaudamais raumenimis. Laimei, masažiniai baseinai gali tai palengvinti. Vandens šiluma gali padėti atpalaiduoti įtemptus raumenis ir suaktyvinti kraujotaką, o tai gali padėti sumažinti skausmą. Galingos purkštuvų srovės masažuoja raumenis ir palengvina įtampą, sukeliančią kūno diskomfortą. Štai kodėl reguliarus masažinių baseinų naudojimas gali ne tik malšinti skausmą, bet ir sustiprinti jūsų kūną.

Sąnarių skausmas

Sąnarių skausmas yra dar viena dažnesnių blogos savijautos priežasčių, kurią galima palengvinti kasdien naudojant masažinį baseiną. Priežastis paprasta: vandens plūdrumas sumažina jūsų sąnarių apkrovą, o tai palengvina sąnarių ar artrito skausmus. Šiltas vanduo gali sumažinti patinimą ir uždegimą bei pagerinti kraujotaką. Po maudynių SPA baseine toks poveikis kūnui gali tęstis gana ilgą laiką.

Stresas

Šiuolaikiniame gyvenime pilna streso šaltinių, galinčių pakenkti jūsų fizinei ir emocinei gerovei. Bet baseinas padeda pašalinti tą stresą per šilto vandens hidroterapijos galią. Tyrimai parodė, kad jūsų kūno autonominė nervų sistema susibalansuoja, kai panyrame į šiltą vandenį. Šis balansavimas gali padėti geriau valdyti stresą ir netgi gali sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką, pagerinti atmintį, sustiprinti kognityvinius procesus ir padidinti koncentraciją.

Nerimas

Karštos vonios gali padėti sumažinti nerimą tiek, kiek jos gali paveikti jūsų streso lygį. Tai, kaip šiltas vanduo veikia jūsų kūno nervų sistemą, gali padėti apdoroti emocijas ir palengvinti nerimą. Yra ir po vandeniu esančių funkcijų, galinčių palengvinti nerimą. Integruoti LED žibintai padeda sukurti raminančią atmosferą, o integruoti „Bluetooth“ garsiakalbiai leidžia klausytis atpalaiduojančios muzikos ar meditacijos programų.

Blogas miegas

Miego trūkumas greitai pasireiškia apsunkindamas protą ir kūną. Bet masažinis baseinas gali padėti tai ištaisyti. Atpalaiduojanti vonia prieš miegą padeda atsiriboti nuo streso ir įsipareigojimų kasdieniame gyvenime. Padaryta pertrauką nuo televizoriaus ir socialinių medijų taip pat padeda atpalaiduoti mintis ir, kaip įrodyta, lemia geresnį miegą.

Išvada

Kaip supratote, masažinė vonia turi didelę įtaką mūsų kūnui. Aišku, jūs to nesužinosite, kol patys neišbandysite. Sutarkite dėl susitikimo „Hot Spring“ baseinų ekspozicijoje Dunojaus g. 20, Vilniuje ir galėsite patirti galingų purkštukų masažą ir išbandyti visas masažinio SPA baseino funkcijas.

Leave a Reply